Головна сторінкаАнонсиПроект: Жіноча менторська прогулянка і бесіда \ ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk

Проект: Жіноча менторська прогулянка і бесіда \ ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk

Важливі дати:

Анкетування для стажерів триває онлайн до 20.02.2019.

Повідомлення про співбесіду по е-пошті – до 22.02.2019

Проведення 1 етапу Walk & Talk - м. Київ- 10.03.2019

Жіноча Професійна Ліга  (Ліга) оголошує набір стажерів  на перший етап пілотного проекту  ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk (Жіноча менторська прогулянка\бесіда, скорочено “Walk & Talk”) за підтримки міжнародного альянсу громадських організацій.

Менторство (або наставництво) - це шлях професійного розвитку, в якому старша особа (ментор) надає поради та рекомендації молодшій особі (стажеру), які спрямованні на розвиток навичок та підвищення самосвідомості, наш проект фокусується на темі розбудови професійної кар’єри жінки.   Мета проекту – сприяти молодим жінкам і дівчатам в професійному розвитку в сфері науки, освіти, бізнесу або громадської діяльності. Проект розроблений таким чином, щоб забезпечити унікальні типи взаємодій з кар'єрного наставництва, спрямовані на просування як менторів, так і стажерів, а також для зміцнення зв'язків між різноманітними професійними спільнотами.

Критерії відбору стажерів – молодих жінок та дівчат - до проекту Walk & Talk.  

Якщо Ви:

  • прагнете досягти певної професійної мети;
  • маєте від 1 до 5 років досвіду роботи або навчання в сфері науки, освіти, бізнесу або громадської діяльності;
  • відчуваєте потребу у наставниці і загалом розумієте, як вона може допомогти вам досягти професійної мети;  то заповнить онлайн анкету.

Як взяти участь?

Заповніть онлайн-анкету 

Анкетування для стажерів триває до 20.02.2019.

Якщо Вас буде обрано Організаторами проекту, Вас повідомлять на електронну пошту до 22.02.2019, та запросимо на співбесіду по телефону або скайпом. Остаточне рішення щодо Вашої участі в першому етапі проекту приймає ментор, про бажання співпрацювати з якою Ви зазначили під час заповнення онлайн анкети, про яке буде повідомлено відібраним стажеркам по е-пошті.

Короткі біографії менторів

ОСВІТА ОСВІТА

Ольга Гомілко,
доктор філософських наук, професор, провідний науковий співробітник ІФ НАНУ та радниця Жіночої Професійної Ліги

Біографія

Світлана Оліфіра,
психолог, тренер, консультант, комунікаційник та член правління ГО «Жіноча Професійна Ліга»

Біографія

Facebook

НАУКА БІЗНЕС

Олена Лазоренко,
старший науковий співробітник ІФ НАНУ та Президент Жіночої Професійної Ліги

Біографія

Публікації

Facebook

Олена Кудряшова,
директор департаменту персоналу Компанія «Юнівест Маркетинг» та учасниця мережі «Жіноча Професійна Ліга».

Біографія

Facebook

ГРОМАДСЬКА СФЕРА НАУКА

Валентина Легка,
член Правління ГО «Жіноча Професійна Ліга» і виконавчий директор Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України

Біографія

Facebook

Людмила Филипович,
зав. відділом філософії та історії релігії ІФ НАНУ і Віце-президент ГО «Українська асоціація релігієзнавців» (УАР), учасниця мережі «Жіноча Професійна Ліга».

Біографія

Facebook

Google Академія


Ментори - працюють в одній з цих сфер, та є учасницями Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти (Спільнота),  

Часові рамки проекту

1-й етап: 10 березня 2019, неділя  Жіноча менторська прогулянка і бесіди (Walk & Talk)– Київ, паркова зона (тривалість 3-4 год.), попередньо з 12.00 до 15.00 (адресу повідомимо додатково).

2-й етап: 1 квартал (по 1.06.2019) віртуальні і\ або очні менторські сесії на умовах участі в Жіночий Підприємницькій та Інтелектуальній Спільноті (Спільнота, Див. тут)

Умови участі у першому етапібезкоштовно для дійсних учасників мережі Ліги та відібраних за конкурсом стажерів. Вітається участь партнерів Ліги, які фінансово підтримують цей неприбутковий проект у рамках своє корпоративної соціальної відповідальності.

Умови участі у другому етапі – на умовах добровільної домовленості поміж ментором та стажерам про продовження менторської взаємодії, які будуть досягнуті у результаті Прогулянки\ Бесіди 10.03.2019. Стажерка отримує пільгу у 50% на приєднання на 1 квартал (до 1.06.2019) до віртуальних каналів комунікації Ліги і Спільноти.

Результати першого етапу проекту будуть представлені на міжнародній конференції громадянського суспільства у квітні 2019 у Белграді, Сербія 

Результати усього пілотного проекту можуть стати наступним кейсом від Ліги на ООН заходи по Цілям сталого розвитку (ЦСР) у 2020 р. З кейсом 2019 р. про нашу ініціативу та діяльність щодо просуванню змін в політиці навчання дорослих в Україні , у якості заявки на UN SDG Action Award (Бонн, Німеччина), можливо познайомитися  тут

З запитаннями щодо проекту, можливо звертатися за е-поштою communitylpw@gmail.com

Менеджер проекту Олена Лазоренко lpw.network@gmail.com

Асистент проекту (фінанси) Таісія Іванська communitylpw@gmail.com 

ДОВІДКОВО:

Міжнародний тиждень громадянського суспільства (ICSW) - це глобальна зустріч для громадянського суспільства, яка об'єднує, обговорює та створює спільні рішення. ICSW об'єднує учасників заходу, не тільки як учасників, але і як його співтворців і співорганізаторів. Через «підхід до партнерства» організації об'єднують свої ресурси, щоб створити різноманітну міжнародну групу лідерів громадянського суспільства 

Жіноча Підприємницька та Інтелектуальна Спільнота (Спільнота).

Українська громадська організація "Жіноча Професійна Ліга» (Ліга\LPW) оголосила у 2018 році про початок діяльності Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі (далі - Спільноти). Наша візія - Спільнота для розвитку підприємницьких навичок жінок у сферах економіки, науки, культури, громадянського суспільства і освіти та інтелектуальний патронаж для бізнесу в Україні. Наша місія - ми об'єднуємо різних людей для спільної мети - розширення економічних можливостей жінок в Україні. Наша мета - сприяти формуванню екосистеми підтримки жінок та інтелектуальної діяльності в країні. Співзасновниками спільноти є Олена Лазоренко та Валентина Легка. В даний час мовами спілкування Спільноти є українська та російська, принцип діяльності зараз – на спів- фінансуванні усіх учасників. Основними каналами зв'язку є email: communitylpw@gmail.com, внутрішньої гугл розсилки Спільноти і Ліги: community_lpw@googlegroups.com та Facebook закрита група Спільноти «Women Entrepreneurship (WE) / Жіноче Підприємництво». Детальніше про Cпільноту тут

Менторство - це шлях професійного розвитку, в якому старша особа (ментор або наставник) надає поради та рекомендації молодшій особі (стажеру), які спрямованні на розвиток навичок та підвищення самосвідомості. Менторський проект Жіночої Професійної Ліги (скорочено Ліга)  фокусується на темі розбудови професійної кар’єри жінки.  Ліга є першою громадською організацією в Україні,  яка створила жіночу наставницьку програму для стажерів, які хочуть розвиватися і зростати в одній з  4-х сфер, а саме науки, освіти, бізнесу або громадської діяльності. Ментор (яка працює в одній з цих сфер та є учасницею мережі Ліги і її Спільноти) пропонує свій власний досвід, щоб підтримати стажерку у взаємодії з професійною спільнотою, ставши дзеркалом і зразком для наслідування. Жіноча менторська прогулянка і бесіди 10 березня (Walk & Talk) – це перша неформальна зустріч усіх менторів та стажерів. Під час прогулянки вони обговорюють свої професійні виклики і успіхи і встановлюють наставницькі відносини, в яких досвідчений лідер керує, і у формі “питань – відповідей” визначає форму подальшої взаємодії поміж ментором та стажером.    


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта