Головна сторінкаСпільнотаЛюдмила Филипович

Людмила Филипович

НАУКА

Сфера менторства - наука і її презентація в ЗМІ

Людмила Филипович, зав. відділом філософії та історії релігії ІФ НАНУ і Віце-президент ГО «Українська асоціація релігієзнавців» (УАР), учасниця мережі «Жіноча Професійна Ліга».

Доктор філософських наук, професор, має багаторічний досвід у сфері гуманітарно-соціальних академічних досліджень релігії і всіх сфер життя, які пов’язані з цим. Активно презентує наукові досягнення в ЗМІ, інеті, консультує, коментує події суспільного життя. На основі живого спілкування із релігійними лідерами відслідковує сучасні тенденції в світі та Україні в сфері суспільно-релігійних відносин, пише аналітичні обзори та наукові статті для українських та зарубіжних видань. Сфера наукових інтересів: релігієзнавство (історія та етнологія релігії, нетрадиційні і нові релігії, сучасна релігійна ситуація в світі та в Україні, релігійна духовність, свобода релігії, церковно-державні відносини, міжрелігійний діалог, релігійна та релігієзнавча освіта). Є автором понад 500 робіт. Щороку бере участь у десятку наукових і практичних конференціях як в Україні, так і закордоном. Член Вченої ради Відділення та двох спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій. Головний редактор журналу "Релігійна свобода", член багатьох редколегій профільних наукових журналів, редактор колективних монографій. Викладає в світських і духовних навчальних закладах. Активна в громадському житті як віце-президент УАР, координатор Ради країн Центральної і Східної Європи з релігієзнавства, жіночому науковому русі, молодіжному науковому співтоваристві (МАН - керує секцією Історії релігії і релігієзнавства, МАР - підтримує Молодіжну асоціацію релігієзнавців). Представляє інтереси української релігієзнавчої науки в Міжнародній асоціації істориків релігії (2000) та Європейській асоціації дослідників релігії (2016). Член декількох експертних рад при Міністерствах України. Успішно працює із журналістами на радіо і ТБ. Має солідну грантову історію.

FB https://www.facebook.com/liudmyla.fylypovych

ORCID ID  https://orcid.org/0000-0002-0886-3965

Google Академія https://scholar.google.com.ua/citations?user=uBYtzFIAAAAJ&hl=uk


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта