Головна сторінкаСпільнотаЛюдмила Филипович

Людмила Филипович

НАУКА

Сфера менторства - наука і її презентація в ЗМІ

Людмила Филипович, зав. відділом філософії та історії релігії ІФ НАНУ і Віце-президент ГО «Українська асоціація релігієзнавців» (УАР), учасниця мережі «Жіноча Професійна Ліга».

Доктор філософських наук, професор, має багаторічний досвід у сфері гуманітарно-соціальних академічних досліджень релігії і всіх сфер життя, які пов’язані з цим. Активно презентує наукові досягнення в ЗМІ, інеті, консультує, коментує події суспільного життя. На основі живого спілкування із релігійними лідерами відслідковує сучасні тенденції в світі та Україні в сфері суспільно-релігійних відносин, пише аналітичні обзори та наукові статті для українських та зарубіжних видань. Сфера наукових інтересів: релігієзнавство (історія та етнологія релігії, нетрадиційні і нові релігії, сучасна релігійна ситуація в світі та в Україні, релігійна духовність, свобода релігії, церковно-державні відносини, міжрелігійний діалог, релігійна та релігієзнавча освіта). Є автором понад 500 робіт. Щороку бере участь у десятку наукових і практичних конференціях як в Україні, так і закордоном. Член Вченої ради Відділення та двох спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій. Головний редактор журналу "Релігійна свобода", член багатьох редколегій профільних наукових журналів, редактор колективних монографій. Викладає в світських і духовних навчальних закладах. Активна в громадському житті як віце-президент УАР, координатор Ради країн Центральної і Східної Європи з релігієзнавства, жіночому науковому русі, молодіжному науковому співтоваристві (МАН - керує секцією Історії релігії і релігієзнавства, МАР - підтримує Молодіжну асоціацію релігієзнавців). Представляє інтереси української релігієзнавчої науки в Міжнародній асоціації істориків релігії (2000) та Європейській асоціації дослідників релігії (2016). Член декількох експертних рад при Міністерствах України. Успішно працює із журналістами на радіо і ТБ. Має солідну грантову історію.

FB https://www.facebook.com/liudmyla.fylypovych

ORCID ID  https://orcid.org/0000-0002-0886-3965

Google Академія https://scholar.google.com.ua/citations?user=uBYtzFIAAAAJ&hl=uk


Новини

18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
03.05.2018
Глобальний конгрес з підприємництва у Стамбулі: нові контакти та ідеї

У квітні 2018 року у Стамбулі працював 10-й Глобальний конгрес з підприємництва, за участю 2,452 делегатів з 71 держави світу.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта