Бізнес-новини

31.01.2014
Набрало чинності положення про реєстрацію в реєстрі фізосіб-платників податків
більше
31.01.2014
Стабілізація курсу гривні спрогнозована на рівні 8,5 грн./доларів
більше
29.01.2014
НАБУ: на валютний курс впливають чинники неекономічного характеру
більше
28.01.2014
Роман Шпек - новий Голова Ради НАБУ
більше
20.01.2014
Форум «Финансирование малого и среднего бизнеса»
більше
22.01.2014
Підприємства більшості галузей економіки зберігають оптимістичні прогнози розвитку на 2014 рік
більше
22.01.2014
Експерти інтернет-торгівлі Prom.ua запрошують львів`ян на безкоштовний семінар
більше
17.01.2014
21 февраля 2014 года в Ростове-на-Дону в конгресс-отеле Don-Plaza состоится IV конференция «Франчайзинг: готовые решения для Вашего бизнеса»
більше
16.01.2014
Гнучка організація роботи сприяє збереженню персоналу
більше
16.01.2014
НАБУ: У 2014-му співпраця сільськогосподарських підприємств та банків зміцниться
більше
всі новини

Жіноча професійна Ліга (LPW \ Ліга) є українською неурядовою, некомерційною організацією, створеною в 1997 році. Головний офіс Ліги знаходиться в Києві, мережа організації включає представниць із Західних і Східних областей України та зарубіжжя.

Ліга об'єднує представників бізнесу, науки, освіти, засобів масової інформації та громадської сфери. Ліга підтримує активну роль жінок в економічному та суспільному житті України шляхом створення мереж, інформаційної та культурної підтримки, навчання та професійного розвитку. Ключовими цінностями LPW є гендерна рівність, навчання протягом усього життя і соціальна відповідальність. Пріоритетні для Ліги проектними тематики є: розвиток МСП та жіночого підприємництва; корпоративна соціальна відповідальність; освіта дорослих; розвиток кар’єри жінок; гендерна рівність та захист трудових прав.

Дізнайтеся більше про нас, наших проектах, про те, хто є нашими членами / радниками, приєднуйтесь до нашої мережі на сайті www.lpw.org.ua

Анонси

Публікації


Новини

29.11.2013
У рамках Глобального тижня підприємництва «Жіноча професійна ліга», КПМГ в Україні, МКК та МЕТРО поділилися історіями про «Жінок, які надихають…»

У середу, 20 листопада 2013, в рамках Глобального тижня підприємництва та за партнерства KPMG Україна і METRO Cash & Carry відбулося щорічні збори громадської організації «Жіноча професійна ліга» на тему: «Жінки, що надихають: рівні можливості для підприємництва та громадської сфери в Україні».
більше
Виступ Олени Лазоренко з трибуни Верховної Ради України, Київ

У Парламентських слуханнях на тему: Забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків. Проблеми та дієвий шлях їх вирішення», які пройшли у Києві 16.10.2013, виступила Олена Лазоренко, Президент української громадської організації «Жіноча Професійна Ліга» та старший науковий співробітник у системі НАН України.
більше
03.10.2013
Нагорода для корпоративних лідерів за підтримку принципів «Бізнес – це є рівноправність»

Корпоративні лідери України – підписанти Глобального Договору ООН: підтримайте 7 принципів розширення прав та можливостей жінок «Бізнес – це є рівноправність» та отримайте 2014 WEPs Leadership Awards.
більше
29.08.2013
Приєднуйтесь до двох груп у соціальних мережах: LinkedInGroup: "Leagueof Professional Women.Ukraine" та FacebookGroup : WomenEntrepreneurship (WE)\ Жіноче Підприємництво

У LinkedInGroup "Leagueof Professional Women.Ukraine" (утворена у середині серпня 2013) пропонуються такі тематики для обговорення, якими опікується ГО «Жіноча Професійна Ліга» та наші партнерські організації...
більше
22.04.2013
Зустріч консультантів та МСП в рамках ініціативи «Жінки в бізнесі» Програми BAS ЄБРР

Яким чином ефективно розвивати власний бізнес, на яких умовах залучати додаткові кошти та якісні консультаційні послуги від представників різних програм, які підтримує ЄБРР в Україні, мали нагоду дізнатися представниці Бізнес Комітету ГО «Жіноча професійна Ліга» (Ліга) під час зустрічі «Жінки в бізнесі», що відбулася за підтримки Програми BAS ЄБРР та уряду Норвегії 19 квітня 2013 у Києві.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна    Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта