Головна сторінкаАнонсиВідкрита реєстрація експертів на Український політичний узвар: відповідальність інтелектуалів - які теорії впливають на суспільство?

Відкрита реєстрація експертів на Український політичний узвар: відповідальність інтелектуалів - які теорії впливають на суспільство?

Захід присвячується пам'яті професора політичних наук Олени В. Лазоренко,керівниці Консультативної групи ГО «Жіноча Професійна Ліга»  Профіль у Вікипедії

Дата – п'ятниця, 21.06.2019

Час: 15:00 – 18:00

Реєстрація експертів: Для реєстрації необхідно заповнити електронну форму заявки до 18.06.2019 он-лайн.

Форма Заявки знаходиться  в Інтернеті за адресою: docs.google.com

Місце проведення: ІФ НАНУ, м. Київ, вул. Трехсвятительська 4, аудиторія 421 (поруч м. Майдан Незалежності)

Формат «Узвару»: колоквіум, який включатиме сесію мозкового шторму та групову дискусію, де також буде запропонований узвар та пироги.

Методологіє третього «Узвару» є «Мозковий шторм» (англ. brainstorming). Це популярний метод висування ідей у процесі розв'язування різного роду проблем, сеанси якого стимулюють творче мислення. Етапи та технологія мозкового шторму(1) вступ, (2) генерація ідей, (3)аналіз, (4) ранжування, (5) відбір. Довідковий документ події \ Background paper

Формат події

Трьох  годинний експертний колоквіум, з перервою на узвар та пироги,  який включатиме сесіюмозкового шторму та групову дискусію.

Примітка. Цілі мозкового штурму- визначити, на думку учасників заходу, які політичні, економічні, філософські, правові, міждисциплінарні теорії, впливають або будуть впливати на життя українського соціуму у широкому розумінні – тобто на сфери соціально-політичні, бізнесові, економічні, гуманітарні тощо . Це може бути як влив, що сприяє розвитку суспільства, так і його стагнації, або деградації.

Рамкові обмеження такого впливу – останні 20 років (тобто період з 2000-х років і на майбутнє).

З питаннями пишіть на електронну адресу communitylpw@gmail.com


Новини

24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта