Головна сторінкаЧленство

Членство

Жіноча професійна ліга (Ліга) має два рівні індивідуального членства – Членкиня Ліги (Лігіонерка) та Радник (ця). Разом мають назву учасники мережі Ліги.

  • Членкинями (Лігіонерками) можуть бути жінки, як українки, так громадянки інших держав, котрі підтримують цілі організації, та є професіоналами в одній із зазначених сфер (бізнес, наука і освіта, політика/держслужба, мас-медіа). Для членів Ліги встановлені річні та вступні членські внески та безоплатна добровільна робота в Лізі (мін. 70 годин на рік).
  • Радник(ця) Ліги (чоловіки або жінки) – це сучасно професійні освічені чоловіки та жінки, вищі професіонали, які на громадських засадах будуть надавати Лізі допомогу у різних сферах її діяльності, підтримують мету діяльності Ліги, її заходи та сплачують щорічні членські внески.

Різниця поміж статусом Лігіонерки та Радниці(ка) тут

Для того, щоб приєднатися до мережі Ліги, потрібно зробити 3 кроки:

  1. Запонити відповідну Заявки для Вступу в Лігу, е-форму якої можливо скачати на веб-сайті www.lpw.org.ua у розділі «Членство» та відправити е-форму Заявки для вступу на е-пошту lpw_network@i.ua з вашої е-адреси (не вимагається сканувати свій підпис у Заявці або ставити цифровий).
  2. Звернутися до когось з членів Правління Ліги у Києві або представниць Ліги у містах Львів, Івано-Франківськ для співбесіди (телефоном\скайпом). Основні питання це: Що Ви очікуєте від набуття членства у мережі Ліги? Що Ви можете запропонувати Лізі в якості своєї роботи на громадських засадах?
  3. Оплатити вступні (одноразово) та членські внески в залежності від обраного Вами статусу в Лізі (Лігіонерка або Радниця\к) по безготівковому рахунку

Реквізити для безготівкового розрахунку стоять у розділі сайту «Контакти» або запитайте у адміністратора мережі Ліги за е-поштою community lpw@gmail.com
Призначення платежу: вступні та членські внески від ПІБ на статутну діяльність у 20__ р.

Форма Заявки для Вступу в Лігу
Онлайн пакет матеріалів для нового учасниці\ка мережі Ліги (Лігіонерки\Радниці(ка) \Вендора Спільноти\Експерта Спільноти або Замовника\Спостерігача Спільноти) стоїть тут

ПОЛОЖЕННЯ про членські внески ГО «Жіноча Професійна Ліга» тут


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта