Головна сторінкаЧленство

Членство

Жіноча професійна ліга (Ліга) має два рівні індивідуального членства – Членкиня Ліги (Лігіонерка) та Радник (ця). Разом мають назву учасники мережі Ліги.

  • Членкинями (Лігіонерками) можуть бути жінки, як українки, так громадянки інших держав, котрі підтримують цілі організації, та є професіоналами в одній із зазначених сфер (бізнес, наука і освіта, політика/держслужба, мас-медіа). Для членів Ліги встановлені річні та вступні членські внески та безоплатна добровільна робота в Лізі (мін. 70 годин на рік).
  • Радник(ця) Ліги (чоловіки або жінки) – це сучасно професійні освічені чоловіки та жінки, вищі професіонали, які на громадських засадах будуть надавати Лізі допомогу у різних сферах її діяльності, підтримують мету діяльності Ліги, її заходи та сплачують щорічні членські внески.

Різниця поміж статусом Лігіонерки та Радниці(ка) тут

Для того, щоб приєднатися до мережі Ліги, потрібно зробити 3 кроки:

  1. Запонити відповідну Заявки для Вступу в Лігу, е-форму якої можливо скачати на веб-сайті www.lpw.org.ua у розділі «Членство» та відправити е-форму Заявки для вступу на е-пошту lpw_network@i.ua з вашої е-адреси (не вимагається сканувати свій підпис у Заявці або ставити цифровий).
  2. Звернутися до когось з членів Правління Ліги у Києві або представниць Ліги у містах Львів, Івано-Франківськ для співбесіди (телефоном\скайпом). Основні питання це: Що Ви очікуєте від набуття членства у мережі Ліги? Що Ви можете запропонувати Лізі в якості своєї роботи на громадських засадах?
  3. Оплатити вступні (одноразово) та членські внески в залежності від обраного Вами статусу в Лізі (Лігіонерка або Радниця\к) по безготівковому рахунку

Реквізити для безготівкового розрахунку стоять у розділі сайту «Контакти» або запитайте у адміністратора мережі Ліги за е-поштою community lpw@gmail.com
Призначення платежу: вступні та членські внески від ПІБ на статутну діяльність у 20__ р.

Форма Заявки для Вступу в Лігу
Онлайн пакет матеріалів для нового учасниці\ка мережі Ліги (Лігіонерки\Радниці(ка) \Вендора Спільноти\Експерта Спільноти або Замовника\Спостерігача Спільноти) стоїть тут

ПОЛОЖЕННЯ про членські внески ГО «Жіноча Професійна Ліга» тут


Новини

25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
03.05.2018
Глобальний конгрес з підприємництва у Стамбулі: нові контакти та ідеї

У квітні 2018 року у Стамбулі працював 10-й Глобальний конгрес з підприємництва, за участю 2,452 делегатів з 71 держави світу.
більше
31.03.2018
Голос Жіночої Професійної Ліги пролунав під час Глобального Фестивалю зі Сталого Розвитку

Олена Лазоренко, президент Жіночої Професійної Ліги (Ліга) та старший науковий співробітник НАНУ взяла участь у роботі другого Глобального Фестивалю зі Сталого Розвитку.
більше
03.02.2018
«Жіноча Професійна Ліга» презентувала нову Жіночу Підприємницьку та Інтелектуальну Спільноту

24 січня 2018 року громадська організація «Жіноча професійна ліга» оголосила про старт роботи віртуальної Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти.
більше
14.12.2017
Розпочинається перехідний період по трансформації роботи FB групи Women Entrepreneurship (WE)/Жіноче Підприємництво!

Пропозиція про початок роботи у 2018 Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти (Спільнота) при Лізі та закінчення діяльності Ініціативної групи з підтримки жіночого підприємництва в Україні при Лізі (ІГ ПЖП Ліги).
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта