Головна сторінкаАдвокація, Моніторинг та Оцінка Впливу

Адвокація, Моніторинг та Оцінка Впливу


Адвокація, моніторинг та оцінка впливу щодо Цілей Сталого Розвитку (ЦСР, Sustainable Development Goals)

Експертки Жіночої Професійної Ліги брала участь в адаптації «Порядку денного зі сталого розвитку до 2030 р. в Україні» при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) та ПРООН у 2016 р., а зараз фокусуються на періодичному моніторингу та оцінці впливу щодо окремих завдань ЦСР4 , ЦСР5 , ЦСР8 та щодо процесу звітування України і підготовки організаціями громадянського суспільства країни документів для UNECE Regional Forum (Женева) & HLPF (Нью Йорк).

Детальніше >>Адвокація у тематиці Навчання Протягом Життя (Lifelong Learning)

Для розбудови політики та досліджень з навчання дорослих в Україні, лідери Жіночої Професійної Ліги та Інституту професійних кваліфікацій (разом вони входять до складу робочих груп Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС (УС ПГС)), започаткували у квітні 2018 неформальну ініціативу «Партнерство з навчання дорослих» (Партнерство). Адвокаційна частина нашої діяльності, починаючи з літа 2018, фокусується на співпраці з Міністерством освіти та науки України (МОН) щодо проекту закону України "Про освіту дорослих".

Детальніше >>Представлення інтересів та захист прав жінок (Women's Right Defender Advocacy): розширення можливостей та навчання

Детальніше >>


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта