• укр
Головна сторінкаАдвокація, Моніторинг та Оцінка ВпливуАдвокація у тематиці Навчання Протягом Життя (Lifelong Learning)

Адвокація у тематиці Навчання Протягом Життя (Lifelong Learning)

24.06.2020 відбувся онлайн круглий стіл із обговорення законопроекту "Про освіту дорослих".

В режимі відеоконференції 24 червня в Міністерстві Освіти та Науки України (МОН) у Києві пройшла дискусія щодо законопроєкту  "Про освіту дорослих" , в якому брала участь д-р Олена Лазоренко. До нашої пропозиції 2019 року про уточнення назви законопроекту на проект закону України "Про навчання та освіту дорослих" (НОД), які були викладені в декількох аналітичних записках і озвучені під час обговорень (див.: http://lpw.org.ua/ua/news/?pid=687) , долучився ще один експерт, який вніс цю тезу до поточних правок законопроєкту "Про освіту дорослих" від 17.06. 2020 року.

Наша аргументація щодо уточнення назви законопроєкту та інших дотичних питань стоїть тут: Олена Лазоренко. Родіон Колишко . Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.) стоїть тут. Оскільки на поточний час адвокаційна робота з НОД не має у "Партнерства" джерел фінансування, тому усі зацікавлені можуть користуватися аналітикою, яка не втратила актуальності.

Фото під час відеоконференції 24.06.2020


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта