Головна сторінкаСпільнота

Спільнота

Історія створення

24 січня 2018 ГО «Жіноча Професійна Ліга» оголосила про старт роботи віртуальної Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти (далі як Спільнота). Під час відповідної презентації, що приймала у себе Федерація Професійних Бухгалтерів та Аудиторів України (ФПБАУ) у приміщенні ТППУ у м. Києві (більше тут http://www.lpw.org.ua/ua/news?pid=680) було повідомлено, що Спільнота стане наступницею Ініціативної групи з підтримки жіночого підприємництва в Україні при Лізі (ІГ ПЖП Ліги), яка виконала протягом 2013-2017 рр. поставлене завдання. ІГ ПЖП Ліги мала закриту групу у Facebook Women Entrepreneurship (WE)\Жіноче Підприємництво. Ця група передана Спільноті, і в групі WE зараз є ті, хто зацікавлений приєднатися до Спільноти (повідомила\в про це, заповнивши онлайн Анкету) та спів-фінансує її діяльність (оплатив внески).

Презентація «Все що потрібно знати про старт роботи «Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти при Лізі» Олена Лазоренко, Президент Жіночої Професійної Ліги та лідера, модератора Спільноти (24.01.2018, Київ).

Наша візія

Спільнота допомагатиме розвитку підприємницьких навичок жінок, сервісу у сферах економіки, науки, культури, громадянського суспільства і освіти, , а також, сподіваємося, стане інтелектуальним патронажем для бізнесу.

Наша місія

Місія Спільноти в об’єднанні різних людей задля спільної мети в розширенні економічних можливостей жінок в Україні.

Наша мета

Сприяти формуванню національної екосистеми з розширення прав та можливостей жінок, з підтримки жіночого бізнесу та інтелектуальних форм діяльності в країні.

Як це може працювати?

 1. Розвиток підприємницьких навичок\сервісу: для науки - це форма академічного підприємництва, для культури – креативного підприємництва; для громадянського суспільства – соціальне підприємництво; для освіти – це інноваційний університет. Також у сфері роботи Спільноти залишаються традиційні форми бізнес активності, які шукають додаткові інноваційні та соціальні інструменти для свого розвитку.
 2. Інтелектуальне дорадництво – це коротке висвітлення актуальних соціальних, політичних, гуманітарних концепцій, які мають суттєвий вплив на бізнес або інші сфери життя.

У Спільноті \ групі WE будуть 4 форми участі

1. Постачальник послуг (Вендор\ Vendor ). Надавачами послуг для Спільноти можуть будуть учасники мережі Ліги (див. умови членства в Лізі тут) та запрошені спонсори, донори. Як з України, так з Португалії, США, Німеччини, Іспанії, Бельгії тощо в залежності від запитів. Перевага - членам\радникам Ліги.

Пропозиція для учасників мережі Ліги – розробка (за бажанням) свого Профіля \ Vendor Form (консультант \ коуч \ бізнес-тренер \ ментор) та сфери спеціалізації\вид послуг. Скачайте Форму Вендор\Vendor Form тут та перешліть її за е-поштою communitylpw@gmail.com

Ці форми будуть стояти онлайн у директорії Vendor\Expert Forms та фото\біо у Facebook групі Women Entrepreneurship (WE)\Жіноче Підприємництво

Розвиток підприємницьких навичок має формат:

 • Дописів у ФБ (закрита група ( WE ) \Жіноче Підприємництво) + профайли онлайн;
 • Пропозиції Постачальників послуг (Вендор \Vendor): Вендор - Замовник(ки) ФБ + епошта;
 • Індивідуальні онлайн або особисті консультації\коучинг\тренінг за запитом (Вендор-Замовник).

2. Експерт (Інтелектуальне дорадництво) для Спільноти можуть будуть учасники мережі Ліги (див. умови членства в Лізі тут) та запрошені спонсори, донори. Пропозиція для учасників мережі Ліги – розробка (за бажанням) свого Профіля Експерта. Скачайте Форму Вендор\Vendor Form тут та перешліть її за е-поштою communitylpw@gmail.com

Ці форми будуть стояти в онлайн у директорії Vendor\Expert Forms та фото\біо у Facebook групі Women Entrepreneurship (WE)\Жіноче Підприємництво

Інтелектуальне дорадництво має формат:

 1. Експертних дописів у ФБ + профайли на сайті;
 2. Бесіду-Прогулянку: експерт-замовник(ки);
 3. періодичні ФБ-чати \ Skype call на певну тематику

Варіант B, C – пропонують, організовують, проводять Вендори\Експерти Спільноти самостійно. А також отримують за це гонорар, або роблять - безкоштовно, як буде узгоджено поміж Вендором-Замовником чи Експертом-Замовником. Передбачає – проактивну позицію самих учасників Спільноти.

3. Замовник: потенційними замовниками у Спільноті можуть бути як учасники мережі Ліги, так і усі бажаючі, хто заповнить Анкету та буде спів-фінанансувати її діяльність (надавати благодійні пожертви на діяльність Ліги по безготівковому розрахунку Ліги, мінімальний рівень – 300 грн\квартал).

4. Спостерігач: Спостерігачами у Спільноті можуть бути як учасники мережі Ліги, так і усі бажаючі, хто заповнить Анкету та буде спів-фінанансувати її діяльність (надавати благодійні пожертви на її діяльність по безготівковому розрахунку Ліги, мінімальний рівень – 300 грн\квартал).

У Спільноті передбачені Модератори. Модератори відповідають дотримання умов, рекомендацію, відбір та допуск постачальників послуг\ експертів. Визначають основну тему місяця у Спільноті. За умови отримання додаткових фінансових ресурсів, модератори можуть ще організовувати заходи для Спільноти. Коло модераторів може бути розширено згодом, на початку модератори це роблять як pro-bonо.

Модель фінансування ініціативи

Краудфандинговий проект (тобто співфінансування усіх учасниць\ків Спільноти\Фейсбук групи WE). Це відноситься до неприбуткової діяльності в рамках основної напрямків роботи нашої громадської організації (код неприбутковості Ліги – 0032).

Для підтримки діяльності та проектів Спільноти, будуть також прямі звернення Ліги до донорів та спонсорів (за грантами для окремих проектів Спільноти), у нас вітається волонтерська робота або pro bono.

Донори, спонсори : Ліга відкрита для пропозицій спонсорів та донорів Спільноти. Ви можете зв’язатися з нами e-mail: lpw.network@gmail.com

Умови участі в Спільноті. Як приєднатися до Спільноти?

Якщо Ви бажаєте бути Замовником або Спостерігачем - 2 кроки.

Крок 1. Заповнить Анкету- стоїть онлайн тут

Крок 2. Зробіть благодійний внесок (передбачений щоквартальний внесок на б\р Ліги - 300 грн.\ квартал або 1200 грн \рік без ПДВ, якщо Ви не-учасник мережі Ліги), для учасників мережі Ліги - це входить з 2018 до річних членських внесків.

Довідково: 2018 Річний внесок для учасників мережі Ліги (тобто Лігіонерок \Радників і складає членський внесок у сумі 800грн. або 1000грн., для нових членів Ліги з України вступний внесок одноразово 400 грн.).

Реквізити для безготівкового розрахунку стоять у розділі « Контакти» або запитайте у адміністратора мережі Ліги за епоштою  communitylpw@gmail.com

Після внеску, Ви будете приєднані до каналів комунікації Спільноти.

Якщо Ви бажаєте бути Вендором або Експертом – 3 кроки

Крок 1.

Заповнить Анкету- стоїть онлайн тут

Крок 2.

2.1. Якщо Ви є учасником мережі Ліги та оплатили поточні річні внески, то Вам не потрібно робити ніяких додаткових кроків, тільки лишилося Скачайти Форму Вендор\Vendor Form тут та перешліть її за е-поштою communitylpw@gmail.com

2.2. Якщо Ви Не учасник мережі Ліги зараз, то алгоритм приєднання до Лігіонерок\Радниць(ків) описан на сайті тут

Процес добору нових членів Ліги включає:

 1. Заповнить реєстраційну форму та надішліть на е-пошту будь кого з членів Правління\Представниць у Львові\Івано-Франківську з копією на lpw_network@i.ua
 2. Виберіть з ким з Правління або Представниць у містах проведете співбесіду.
 3. Оплатить вступний та річний внесок по б\р Ліги.

У доборі нових учасників Ліги та проведенні співбесіди можуть брати участь будь хто, з членів Правління: Олена Лазоренко lpw.network@gmail.com , Валентина Легка vlegka2007@ukr.net, Світлана Оліфіра s.olifira@gmail.com або Представниць Ліги у Львові (Олександра Драбик olesyadrabyk@gmail.com) та Івано-Франківську (Леся Аронець mgcetalon@gmail.com ) на Ваш вибір.

Крок 3. Зробіть оплату вступного та річного членського внеску по б\р Ліги

Реквізити для безготівкового розрахунку стоять у розділі « Контакти» або запитайте у адміністратора мережі Ліги за е-поштою communitylpw@gmail.com

До оплати сума (одна, в залежності від обраного статусу):

 • 1200 грн.\рік (для нових Лігіонерок) без ПДВ
 • або 1400 грн\рік (для нових Радників(ці) без ПДВ

Призначення платежу: вступні та членські внески від ПІБ на статутну діяльність у ….. р. (для нових учасників мережі Ліги)

Після внеску, Ви будете приєднані до каналів комунікації Спільноти. Для активації лишиться тільки Скачайти Форму Вендор\Vendor Form тут та переслати її за е-поштою communitylpw@gmail.com

Увага! Передбачається, Індивідуальне визначення рівня корпоративного внеску спонсорів та донорів Спільноти. Для цього зв’яжитесь з Президентом Ліги Оленою Лазоренко за е-поштою lpw.network@gmail.com

Комунікаційні канали Спільноти

Комунікаційні канали Ліги

Менеджмент Спільноти
Лідер – Олена Лазоренко lpw.network@gmail.com

Співзасновниці Спільноти: Олена Лазоренко & Валентина Легка


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта