Головна сторінкаЖурнал Історій Життя

Журнал Історій Життя

«Усний журнал історій життя»

Конференція «Усний журнал історій життя» в Києві

Олена Лазоренко, модератор заходу: Ми прагнули зробити цю конференцію максимально різноманітною передусім в професійному, гендерному і національному ракурсах. В результаті виступають троє чоловіків і три жінки з сфер міжнародних відносин, громадською і медійною, що репрезентують Україну, Норвегію, США і Німеччину. Це люди, які зробили себе самі, і вони стануть героями нашого журналу. Реальні історії свого життя, якими вони поділяться, стануть нашим внеском у Національний Тиждень Освіти Дорослих в Україні.

Виступи під час усного «Журналу історій життя» 16.09. 2010

Міжнародні відносини
пані Рікарда Рігер, Директор Представництва ПРООН в Україні (Німеччина) пан Овал Берстад, Посол, Посольство Королівства Норвегія в Україні (Норвегія)
Суспільні відносини
пані Олена Величко, Директор департаменту, Державна Комісія з цінних паперів та фондового ринку (Україна) пан Олексій Мірошниченко, Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України (Україна)
Медіа сфера
пані Сью Фолгер, Регіональний менеджер NIS, COP U-Media Україна, Інтерньюс Нетворк/ Internews Network (США) пан Василь Зоря, Головний редактор, Журнал «Народний Депутат» (Україна)

Програма заходу 16.09.2010 (російською мовою)

Короткі біографічні довідки виступаючих

Фотографії заходу 16.09.2010

Короткі біографічні довідки модераторів заходу

Інформація про організації, що надали підтримку та організатора заходу

Захід проводиться за cо-фінансування dvv international Ukraine та підтримки проекту U-Медіа Україна ( Internews Network) у рамках національного тижня освіти для дорослих.


Новини

29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
03.05.2018
Глобальний конгрес з підприємництва у Стамбулі: нові контакти та ідеї

У квітні 2018 року у Стамбулі працював 10-й Глобальний конгрес з підприємництва, за участю 2,452 делегатів з 71 держави світу.
більше
31.03.2018
Голос Жіночої Професійної Ліги пролунав під час Глобального Фестивалю зі Сталого Розвитку

Олена Лазоренко, президент Жіночої Професійної Ліги (Ліга) та старший науковий співробітник НАНУ взяла участь у роботі другого Глобального Фестивалю зі Сталого Розвитку.
більше
03.02.2018
«Жіноча Професійна Ліга» презентувала нову Жіночу Підприємницьку та Інтелектуальну Спільноту

24 січня 2018 року громадська організація «Жіноча професійна ліга» оголосила про старт роботи віртуальної Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта