Головна сторінкаЖурнал Історій Життя

Журнал Історій Життя

«Усний журнал історій життя»

Конференція «Усний журнал історій життя» в Києві

Олена Лазоренко, модератор заходу: Ми прагнули зробити цю конференцію максимально різноманітною передусім в професійному, гендерному і національному ракурсах. В результаті виступають троє чоловіків і три жінки з сфер міжнародних відносин, громадською і медійною, що репрезентують Україну, Норвегію, США і Німеччину. Це люди, які зробили себе самі, і вони стануть героями нашого журналу. Реальні історії свого життя, якими вони поділяться, стануть нашим внеском у Національний Тиждень Освіти Дорослих в Україні.

Виступи під час усного «Журналу історій життя» 16.09. 2010

Міжнародні відносини
пані Рікарда Рігер, Директор Представництва ПРООН в Україні (Німеччина) пан Овал Берстад, Посол, Посольство Королівства Норвегія в Україні (Норвегія)
Суспільні відносини
пані Олена Величко, Директор департаменту, Державна Комісія з цінних паперів та фондового ринку (Україна) пан Олексій Мірошниченко, Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України (Україна)
Медіа сфера
пані Сью Фолгер, Регіональний менеджер NIS, COP U-Media Україна, Інтерньюс Нетворк/ Internews Network (США) пан Василь Зоря, Головний редактор, Журнал «Народний Депутат» (Україна)

Програма заходу 16.09.2010 (російською мовою)

Короткі біографічні довідки виступаючих

Фотографії заходу 16.09.2010

Короткі біографічні довідки модераторів заходу

Інформація про організації, що надали підтримку та організатора заходу

Захід проводиться за cо-фінансування dvv international Ukraine та підтримки проекту U-Медіа Україна ( Internews Network) у рамках національного тижня освіти для дорослих.


Новини

06.06.2017
Новини з професійного життя: Вплив та розповсюдження наукових досліджень Олени Лазоренко (Україна) – травень 2017

Праці Олени Лазоренко на Academia.edu мають 1500 переглядів! Добре знати, що ці академічні та науково-популярні, політичні публікації цікаві Вам, читачам, в усьому світі: Україна, Великобританія, США, Мексика, Росія, Швеція, Південна Африка, Тайвань, Польща, Словенія, Казахстан, Естонія, Німеччина, Канада, Бельгія, Австрія , загалом більше 50 країн за три роки, як вона зробила сторінку на сайті.
більше
29.05.2017
Лідерка Ініціативної Групи з підтримки жіночого підприємництва в Україні при ГО «Жіноча Професійна Ліга» відвідала SheTalks з Ванесою Ерогбогбо (Head of Women and Trade Programme, ITC)

25 травня 2017 року у Києві лідерка Ініціативної Групи з підтримки жіночого підприємництва в Україні при ГО «Жіноча Професійна Ліга» Олена Лазоренко відвідала SheTalks. Захід відбувся на базі української платформи SheExports, який дав можливість послухати та поспілкуватися з Мар`яною Каганюк, керівником офісу з просування експорту; Барборою Мак Ларен, експерта Проекту Canada-Ukraine Trade and Investment Support project – CUTIS
більше
17.03.2017
Долучайтеся до опитування «Працюючі жінки в Україні» (2017)

Жіноча Професійна Ліга вдруге стала інформаційним партнером при проведенні опитування «Працюючі жінки в Україні», яке проводить КПМГ в Україні. Будемо вдячні, якщо Ви візмете в ньому участь. У фокусі тематика економічних прав та можливостей жінок в Україні. Деталі та лінк на онлайн форму опитування стоїть нижче. Долучайтесь, Ваша думка важлива!
більше
29.12.2016
Жіноча Професійна Ліга представила колекцію досвіду та вражень 2016 року

19 Загальні Збори Жіночої професійної ліги (Ліга) розпочалися 16 грудня з короткого звіту Голови зборів, Президента Ліги п.Олени Лазоренко, та оголошення результатів перевиборів Правління і Президента Ліги на період 2017-2021 рр., що відбулися електронним голосуванням. Результати голосування керівництва Ліги на період 2017-2021: Президент – Олена Лазоренко, члени Правління – Валентина Легка та Світлана Оліфіра. Присутні тепло привітали новообраних очільників Ліги.
більше
14.09.2016
Жіноча Професійна Ліга (Україна) взяла участь у національних консультаціях по Порядку денному 2030 р.

Жіноча Професійна Ліга (Україна) взяла участь у національних консультаціях по Порядку денному 2030 р., яке проводило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та ПРООН
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта