Головна сторінкаЖурнал Історій Життя

Журнал Історій Життя

«Усний журнал історій життя»

Конференція «Усний журнал історій життя» в Києві

Олена Лазоренко, модератор заходу: Ми прагнули зробити цю конференцію максимально різноманітною передусім в професійному, гендерному і національному ракурсах. В результаті виступають троє чоловіків і три жінки з сфер міжнародних відносин, громадською і медійною, що репрезентують Україну, Норвегію, США і Німеччину. Це люди, які зробили себе самі, і вони стануть героями нашого журналу. Реальні історії свого життя, якими вони поділяться, стануть нашим внеском у Національний Тиждень Освіти Дорослих в Україні.

Виступи під час усного «Журналу історій життя» 16.09. 2010

Міжнародні відносини
пані Рікарда Рігер, Директор Представництва ПРООН в Україні (Німеччина) пан Овал Берстад, Посол, Посольство Королівства Норвегія в Україні (Норвегія)
Суспільні відносини
пані Олена Величко, Директор департаменту, Державна Комісія з цінних паперів та фондового ринку (Україна) пан Олексій Мірошниченко, Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України (Україна)
Медіа сфера
пані Сью Фолгер, Регіональний менеджер NIS, COP U-Media Україна, Інтерньюс Нетворк/ Internews Network (США) пан Василь Зоря, Головний редактор, Журнал «Народний Депутат» (Україна)

Програма заходу 16.09.2010 (російською мовою)

Короткі біографічні довідки виступаючих

Фотографії заходу 16.09.2010

Короткі біографічні довідки модераторів заходу

Інформація про організації, що надали підтримку та організатора заходу

Захід проводиться за cо-фінансування dvv international Ukraine та підтримки проекту U-Медіа Україна ( Internews Network) у рамках національного тижня освіти для дорослих.


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта