Головна сторінкаСпільнотаОлена Кудряшова

Олена Кудряшова

БІЗНЕС

Сфера менторства- бізнес, HR (управління людськими ресурсами)

Олена Кудряшова, директор департаменту персоналу Компанія «Юнівест Маркетинг» та учасниця мережі «Жіноча Професійна Ліга».

Має 20 річний досвід в сфері управління персоналом та протягом останніх років активно працює в сфері HR, коучингу та організаційного розвитку. Вона має педагогічну освіту (природничі науки) і психологічну (психолог в сфері промислового виробництва) спеціалізуючись на проблематиці людського капіталу, навчання і освіти дорослих, соціальної відповідальності. Є випускниця програм MBA Міжнародного інституту менеджменту (МІМ- Київ) і Agility Коучинг для Лідерів Змін. 

FB - https://www.facebook.com/OlenaKudriashova


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта