Головна сторінкаСпільнотаОльга Гомілко

Ольга Гомілко

ОСВІТА

Сфера менторства – гуманітарна освіта

Ольга Гомілко, доктор філософських наук, професор, провідний науковий співробітник Інституту філософії ім. Г. Сковороди (кафедра філософії культури, етики, естетики) Національної Академії Наук України та радниця «Жіночої Професійної Ліги». Її дослідницька діяльність полягає в соціально-політичній філософії, філософії освіти, філософській антропології, філософії культури та екологічній філософії. Ключовим предметом її дослідження є людське тіло у його філософських наслідках. Опублікувала книгу «Метафізика людського тіла» і більше 140 статей.

Викладає в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» (факультет філософії та релігієзнавства), Національному педагогічному університеті імені Драгоманова (кафедра соціальної філософії та філософії освіти). Викладає курси «Соціальна (політична) філософія», «Онтологія людського тіла», «Філософія музики», «Філософія тварин». Вона – випускниця наукової програми стажувань ім. Фулбрайта (США).


Новини

30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта