Головна сторінкаСпільнотаВалентина Легка

Валентина Легка

ГРОМАДСЬКА СФЕРА

Сфера менторства - громадські організації

Валентина Легка, член Правління ГО «Жіноча Професійна Ліга» і виконавчий директор Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України (UFPAA).

Вона має досвід роботи в державних секторах, що керують програмами в Україні для Групи Світового Банку, і отримала «Премію за досконалість» Світового Банку за видатні досягнення в якості керівника Українського технічного проекту МФК. Вона має досвід управління великими командами, бюджетами та взаємодією з урядом, громадськістю, неурядовими організаціями, міжнародними організаціями, установами та державними службовцями на національному та регіональному рівнях. Валентина має досвід у розробці політики та стратегії для розширення економічних можливостей для жінок, включаючи політику підтримки жінок-малих та середніх підприємств, співзасновниця Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти (Спільнота), яка стартувала в 2018 році в Україні. Вона є співавтором дослідження з регулювання у сфері бухгалтерського обліку та аудиту в ЄС та перспектив адаптації України.

FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100007171327505


Новини

18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
03.05.2018
Глобальний конгрес з підприємництва у Стамбулі: нові контакти та ідеї

У квітні 2018 року у Стамбулі працював 10-й Глобальний конгрес з підприємництва, за участю 2,452 делегатів з 71 держави світу.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта