Головна сторінкаСпільнотаВалентина Легка

Валентина Легка

ГРОМАДСЬКА СФЕРА

Сфера менторства - громадські організації

Валентина Легка, член Правління ГО «Жіноча Професійна Ліга» і виконавчий директор Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України (UFPAA).

Вона має досвід роботи в державних секторах, що керують програмами в Україні для Групи Світового Банку, і отримала «Премію за досконалість» Світового Банку за видатні досягнення в якості керівника Українського технічного проекту МФК. Вона має досвід управління великими командами, бюджетами та взаємодією з урядом, громадськістю, неурядовими організаціями, міжнародними організаціями, установами та державними службовцями на національному та регіональному рівнях. Валентина має досвід у розробці політики та стратегії для розширення економічних можливостей для жінок, включаючи політику підтримки жінок-малих та середніх підприємств, співзасновниця Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти (Спільнота), яка стартувала в 2018 році в Україні. Вона є співавтором дослідження з регулювання у сфері бухгалтерського обліку та аудиту в ЄС та перспектив адаптації України.

FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100007171327505


Новини

30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта