Головна сторінкаЗвітиЗВІТ з 2013 Зборів ГО «Жіноча професійна ліга» на тему: «Жінки, що надихають: рівні можливості для підприємництва та громадської сфери в Україні» у рамках Глобального тижня підприємництва

ЗВІТ з 2013 Зборів ГО «Жіноча професійна ліга» на тему: «Жінки, що надихають: рівні можливості для підприємництва та громадської сфери в Україні» у рамках Глобального тижня підприємництва

У середу, 20 листопада 2013, в рамках Глобального тижня підприємництва http://ua.unleashingideas.org/activity/lpw-annual-meeting-inspiring-women-equality-entrepreneurship-and-public-sphere-ukraine та за партнерства KPMG Україна і METRO Cash & Carry відбулося щорічні збори ГО«Жіноча професійна ліга» на тему: «Жінки, що надихають: рівні можливості для підприємництва та громадської сфери в Україні». У цьому році Збори проходило у форматі – практичного семінару, культурної вікторини та кави/чаю для розширення контактів. Під час семінару взаємного навчання, модератором якого була Аліна Севастюк,   керівниця відділу з розвитку бізнесу КПМГ в Україні, виступаючі поділилися власними історіями про те, що надихало їх на продуктивну діяльність, участь у різноманітних програмах, розвиток власного бізнесу тощо. 

Президент Жіночої Професійної Ліги та Директор Міжнародної консалтингової компанії (МКК) Олена Лазоренко поділилася тим, на які локальні проекти у громадській сфері її надихнули зустрічі з  Хіларі Клінтон, Мелані Вервеер, Карлі Фіорина та іншими впливовими жінками. Також вона розповіла про п’ятирічну глобальну програму, яка передбачає можливість для жінок-підприємців стати постачальницями послуг/товарів для великих корпорацій світу - Coca-Cola Company, McLarty Global Fellows, Vital Voices, WEConnect International, Ernst & Young, Marriott, ExxonMobil Foundation, WalMart and the Goldman Sachs. «Завдяки зусиллям «Жіночої професійної ліги» вдалося встановити контакт з міжнародною спільнотою WEConnect International. Відтепер ті жіночі бізнеси, що будуть зареєстровані у цій спільноті,  будуть мати можливість спілкуватися з жінками-підприємцями з усього світу, ділитися досвідом та знаннями», - підсумувала пані Лазоренко.  

Не менш захоплюючим був виступ Юлії Пилипенко, директора з персоналу у Метро Кеш & Керрі Україна. Вона говорила про лідерство у контексті самоуправління, презентувала інструменти, які допомагають відчувати себе частиною змін, адже «зміни у будь-чому (бізнесі, керівництві, компанії) потрібно починати з себе». 

Єдиний чоловік на зібранні – Андрій Чуприков, партнер у ТОВ «Міжнародна консалтингова Компанія» (МКК) також приділив увагу жінкам, які надихають його на Вчинки. Окрім цього він розповів про проекти МКК, спрямовані на гендерну рівність, популяризацію практик корпоративної соціальної відповідальності, адвокацію рівних прав, розвиток жіночого підприємництва тощо. Міжнародна Консалтингова Компанія надає професійні послуги з 2001 року. Це і  різноманітні тренінги, і консалтингові послуги, і підтримка зарубіжних компаній та організацій, які прагнуть розпочати свій бізнес в Україні. «Займаючись цим, я думаю про свою доньку. Саме вона надихає мене створювати такі умови для жінок, за яких вони могли б не втрачати активну життєву позицію і не зупинятися на досягнутому». 

Тетяна Заморська, директор відділу податкового і юридичного консультування у КПМГ в Україні, розповідаючи власну історію перемог, наголосила: «Не важливо звідки ти, важливіше, в якому напрямку рухаєшся». За її словами, вагомішим за кар’єрне зростання фактором є люди, які тебе оточують, команда однодумців. «КПМГ для мене – більше, ніж просто бізнес. Тут є можливість реалізуватися не лише у професіональній діяльності, але й у суспільно корисній роботі». 

Підсумовуючи першу частину зібрання Валентина Легкая, член Правління Ліги поширила інформацію про ГД ООН та 7 принципів розширення прав та можливостей жінок. «Бізнес означає рівноправ’я», - підсумувала вона, завершуючи семінар взаємного навчання. Культурною складовою щорічної зустрічі Жіночої Професійної Ліги стала фото-вікторина на тему: «Вгадай країну та місто освітнього заходу, де я була». Переможці отримали подарунки від компанії МЕТРО – книгу «Вино: Атлас світу». 

Поспілкуватися, обмінятися думками та контактами учасниці зборів мали нагоду під час нетворкінгку за чашкою ароматної кави або чаю. За відгуками учасниць, зустріч вийшла, дійсно, надихаючою. 

Візуальний супровід  історій

Слайди до виступу Олени Лазоренко «Жінки, що надихають…»

Відео 1) Hilary Clinton announcing $1.5B spend to create sustainable pipeline of women suppliers around the world (Clinton Global Initiative)! http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.ex.ua%2F525285823563&h=lAQHyfgyj

Відео 2)WEConnect International Corporate Members - Buying for Impact
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.ex.ua%2F525285823563&h=lAQHyfgyj

Відео 3) Women's Empowerment Principles: Equality Means Business (UN Global Compact)
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.ex.ua%2F525285823563&h=lAQHyfgyj

Слайди до виступу Юлії Пилипенко

Буклет  МКК до виступу Андрія Чупрікова

Презентація Анни Данілюк “Принципи розширення прав та можливостей жінок. Ініціатива Глобального Договору ООН.

Культурна Вікторина "Вгадай країну та місто освітнього заходу, де я була". У Вікторині використані фото з особистих архівів Людмили Смірнової, Олени Лазоренко, Богдани Костюк та Жанни Акімової

Відео https://docs.google.com/file/d/0B8Lte9Zln2xpSFdZUndYeXFJRXc/edit?usp=drive_web

Фотоальбом  заходу доступний за цим посиланням:
https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#folders/0B8Lte9Zln2xpSVpURElaX2QtMlk 

FB  https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.243732989122375&type=1


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта