Головна сторінкаАнонсиУкраїнський політичний узвар: Про майбутнє України і шляхи вперед \ Ukrainian Political Uzvar about Future of Ukraine and the Way Forward

Український політичний узвар: Про майбутнє України і шляхи вперед \ Ukrainian Political Uzvar about Future of Ukraine and the Way Forward

Дата – четвер 22.06.2017 

Присвячується пам’яті професора політичних наук Олени В.Лазоренко, керівниці Консультативної групи ГО «Жіноча Професійна Ліга»  [Профіль у Вікипедії]  

Час: 16.00 – 18.00

Формат: панельна  дискусія, де також буде запропонований узвар та пироги.

Експерти: Валентина Легка, Оксана Мельничук, Антон Фінько та Ніна Чала Модератор: Олена Лазоренко (молодша).

Приймаюча сторона: Американський Дім (America House). Адреса: вул. Миколи Пимоненко 6, Київ, поверх 1, аудиторія Tech Lab

Опис заходу:  дискусія на другому «Узварі»* буде присвячена обговоренню шляхів просування Україні до сталого розвитку, виконання  резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо Цілей сталого розвитку (ЦСР) до 2030, які спрямовані на поліпшення якості життя людей, економічне зростання без збільшення використання природних ресурсів. Для імплементації ЦСР розробляється національне бачення локальних цілей і завдань, до консультацій за цим напрямком (ЦСР4,5,8),  за запрошенням МЕРТУ та ПРООН, були залучені експерти Жіночої Професійної Ліги у 2016 р. http://lpw.org.ua/ua/news/?pid=667 Доктрина збалансованого розвитку «Україна 2030»- К, 2017, яка була розроблена завдяки співпраці  п'яти провідних  українських університетів та Української Бізнес Ініціативи (Доктрина вперше презентована у травні 2017р), націлена на представлення траєкторії економічного зростання України до 2030. Доктрину будуть представляти на «Узварі» її  автори. Оскільки без «гарної політики неможливі добрі фінанси», то можливостям формування політичних передумов та сценаріям майбутнього українського політичного розвитку буде також приділена увага на «Узварі». 

*Перший «Узвар» пройшов у 2015р. Архів Web http://lpw.org.ua/ua/announces/?pid=650

Архів FB  https://www.facebook.com/events/855207747874023/ 

На кого розрахований захід?  Експерти, вчені, бізнесмени, керівники НУО, студенти та аспіранти, хто зацікавлений в цій темі.

Умови участі: безкоштовна участь, за умови попередньої реєстрації у зв’язку з обмеженою кількістю місць. Для реєстрації необхідно заповнити електронну форму заявки та надіслати її до 20.06.2017 року на електронну адресу lpw_network@i.ua  або зробити це в он-лайн. Форма Заявки знаходиться  в Інтернеті за адресою: https://goo.gl/forms/qStREu97J6Ao8vk23

Реєстрація закінчується 20.06.17,зареєстровані учасники, отримують запрошення для участі по е-пошті (lpw_network@i.ua) . Учасники, які отримують запрошення по е-пошті, будь ласка, приходьте з документом, що посвідчує Вашу особу (паспорт або посвідчення водія), за 30 хвилин до початку «Узвару».  

FB Анонс  у групі “WE” https://www.facebook.com/groups/189478497881158/

https://www.facebook.com/events/ 

Експерти та модератор для панельної дискусії на «Узварі» 22.06.2017

Валентина Легка, юрист, МВА, Член Правління ГО «Жіноча Професійна Ліга», виконавчий директор Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України(UFPAA).

Має досвід роботи в розробці політики і стратегії для розширення економічних можливостей для жінок, в тому числі політики, спрямованої на підтримку жінок малого і середнього бізнесу, співзасновник Ініціативної Групи Ліги з підтримки жіночого підприємництва в Україні ( ІГ ПЖП \LPW IG SWE, яка стартувала в 2013 році в Україні). Вона є співавтором дослідження з регулювання в області бухгалтерського обліку і аудит в ЄС і практичних дій по  адаптації Директив ЄС в законодавство України,  брала участь в сесії CEDOW в Нью Йорку у березні 2016 (СSW-60) за номінацією Жіночої Професійної Ліги. 

Оксана Мельничук, кандидат політологічних наук, міжнародний експерт, Вища школа культурного менеджменту Міністерства культури та комунікацій Франції, Керуючий партнер аналітичної платформи «Стратегічні комунікації».

Вона є відповідальним редактором  Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030» (презентована у травні 2017р у Києві). Навчалася у докторській школі Лабораторії політичних змін та соціальних трансформацій Паризького університету Paris 1 Дені Дідро. Магістр державного управління, експерт з питань розвитку інституцій державного та регіонального управління. 

Ніна Чала, докор наук з державного управління, професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія», є автором понад 100 наукових робіт у галузі економіки та державного управління, серед яких одноосібна монографія «Державне управління економічним розвитком України у глобальному просторі», навчальний посібник «Бюджетна система України», колективна монографія «Фінансова система регіонів: новітні погляди та перспективи». Більше 10 років активно співпрацює з органами державної влади, зокрема з комітетами Верховної Ради України з питань економічної політики та з питань охорони здоров’я, Міністерством економічного розвитку та торгівлі України; а також бізнесом, а саме Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати, Київською Торгово-промисловою палатою. Науково-практичну діяльність відмічено почесним Дипломом Міністерства економіки України ІІ ступеню, почесною грамотою Міністерства освіти і науки України та Почесною відзнакою ICC-Ukraine «Золота Скіфська пектораль».  

Антон Фінько – кандидат філософських наук, політолог. Працював старшим консультантом Національного інституту українсько-російських відносин, старшим консультантом Національного інституту проблем міжнародної безпеки при РНБОУ, експертом Київського центру політичних досліджень і конфліктології, був помічником-консультантом народного депутата України. Брав участь у підготовці виборчих компаній, здійснював діяльність щодо інформаційно-аналітичного супроводження рішень органів державної влади. У 2007 р. захистив кандидатську дисертацію «Етичні засади політико-правової теорії Богдана Кістяківського». Є автором багатьох статей, зокрема присвячених аналізу внутрішньополітичних та зовнішньполітичних процесів, та співавтором ряду монографій і експертних доповідей, серед яких «Етика і політика», «Парламентські вибори-98», «Політичні партії Європи: стратегія і тактика в період між виборами», «Помаранчева революція: український сценарій», «Перші кроки нової влади», «Україна без Кучми», «Ціннісно-нормативне обґрунтування соціальних теорій», «Криза мультикультуралізму і проблема національної політики», «Соціальна відповідальність як основна цінність інституціоналізації сучасного суспільства». Регулярно висвітлює перебіг суспільно-політичних процесів у ЗМІ.  

Модератор: 

Олена Лазоренко (молодша), Президент ГО «Жіноча Професійна Ліга» та старший науковий співробітник ІФ НАНУ.

Вона має двадцятирічний досвід у сфері соціальних академічних досліджень та протягом останніх шістнадцяти років активно працює в сфері аналітики, бізнес - тренінгів та управлінського консультування, поєднуючи це з активною громадською діяльністю. Вона викладала в одній з провідних бізнес-шкіл України, потім входила до вищого управлінського персоналу міжнародного проекту консультаційної компанії «Великої 4-ки» та була керуючим партнером української компанії у сфері академічного підприємництва.  Вона є лідером ГО «Жіноча Професійна Ліга» та Ініціативної Групи Ліги з підтримки жіночого підприємництва в Україні (ІГ ПЖП Ліги). Вона має вчений ступень кандидата філософських наук та звання старшого наукового співробітника Національної Академії Наук України, займається академічними дослідженнями та аналітикою (див. відібрані праці тут http://nas.academia.edu/OlenaLazorenko ), спеціалізуючись на проблематиці соціального та людського капіталу, соціальної відповідальності, організаційного розвитку, філософії освіти та навчання дорослих, гендерних студій, модернізації, творчих сил та креативності (креативної економіки, креативних соціальних акцій). Є випускницею програм 1996 FSA Contemporary Issues Program (IREX Scholar) & 2006 Fortune/State Department Women Mentorship Program, мала декілька короткотермінових стажувань в країнах ЄС. Так, у 1995-1996рр. пройшла стажування у Фюко Школі Бізнесу Дюк Університету (США), Уорвік Бізнес-школі (Великобританія), Лованіум Менеджмент Центрі (Бельгія). Має чотири бізнес-тренерські сертифікати від Лованіум Менеджмент центру (1996), Інституту банківської освіти Національного банку Словаччини (2002), Міжнародної Організації Праці (2010) та Британської Ради (2016). 


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта