Головна сторінкаНовиниЖіноча Професійна Ліга (Україна) взяла участь у національних консультаціях по Порядку денному 2030 р.

Жіноча Професійна Ліга (Україна) взяла участь у національних консультаціях по Порядку денному 2030 р.

14.09.2016

Жіноча Професійна Ліга (Україна) взяла участь  у національних консультаціях по Порядку денному 2030 р., яке проводило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та ПРООН

У червні-серпні 2016 в Національних консультаціях, розпочатих Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та ПРООН по локалізації української політичної рамки до 2030 Порядку денного ООН в інтересах сталого розвитку, взяли участь експерти Жіночої Професійної Ліги (Ліга): к.ф.н. Олена Лазоренко, професор Ольга Гомілко та Валентина Легка. Ліга зосередилася  на перегляді національних завдань до Цілей сталого розвитку (ЦСР) № 4 , № 5 і № 8.

Ліга запропонувала додати до національних задач у рамках  ЦСР № 4 завдання розвиток навчання протягом життя, включаючи неформальне та спонтанне навчання та освіту дорослих, додавши індикатор: До 2030 року збільшити число молодих та дорослих людей, які володіють необхідними для ринку праці  компетенціями»; у рамках ЦСР  # 5 завдання «розширення економічних можливостей жінок, розвиток жіночого підприємництва, гендерно-чутливий ринок праці»; у рамках ЦСР № 8 додавши завдання розвиток креативної економіки в Україні і додавши індикатор: показники  секторів культурних і креативних індустрій як форм підприємництва у сфері культури, в якій виробляється інтелектуалоємний продукт».

Читайте пропозиції (1, 2, 3) та аналітичну записку експерта Ліги українською мовою
Фото  (надані ООН Україна та Лігою)


© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта