Головна сторінкаЗвітиРічні Збори «Ідеї, які об`єднують: розширення мережі контактів»

Річні Збори «Ідеї, які об`єднують: розширення мережі контактів»

У четвер, 30 жовтня 2014 у Києві відбулися щорічні збори громадської організації «Жіноча професійна ліга» (Ліга) на тему: «Ідеї, які об`єднують: розширення мережі контактів». У цьому році Збори проходили у форматі – презентацій, ділової гри «У пошуках синергії», тихого аукціону та спілкування за кавою/чаєм. Під час презентації основних поточних та майбутніх ініціатив Ліги, виступаючі (Олена Лазоренко, Президент Жіночої Професійної Ліги, Світлана Оліфіра, новообраний член Правління Жіночої Професійної Ліги та наш колега - Валерій Євстифеєв) розповіли про адвокасі діяльність Ліги на національному та міжнародному рівнях, постійний сервіс для членів мережі у сфері кар’єрного розвитку, ініціативну групу Ліги з жіночого підприємництва, а також про планування ініціатив: «неформальне навчання дорослих» та «громадський контроль сектору безпеки держави».

Під час ділової гри під керівництвом Вікторії Спащенко учасники зустрічі мали змогу розкрити власні таланти, знайти спільні захоплення та об’єднати зусилля навколо планування та реалізації суспільно корисних проектів, на кшталт, «зеленої галявини» для різноманітних заходів, літньої зустрічі Ліги та поширення інформації щодо місць, дружніх для жінок.

Тихий аукціон дав змогу зібрати кошти на діяльність Ліги завдяки цікавим лотам: книжкам авторства членів Ліги, надихаючим картинам, смачним еклерам тощо. Поспілкуватися, обмінятися думками та контактами учасниці зборів мали нагоду за чашкою ароматної кави або чаю. За відгуками учасниць, зустріч вийшла, надихаючою, об’єднуючою та такою, що допомогла зрозуміти синергетичний ефект спілкування.

Щира ПОДЯКА нашим Партнерам в організації та проведенні цьогорічних Зборів Жіночої Професійної Ліги: Kyiv Alumni Resource Center facebook.com/ARC.Kyiv, Американська торгівельна палата в Україні www.chamber.ua, ТОВ «Міжнародна Консалтингова Компанія» www.facebook.com/ICCUKR

ГО «Жіноча Професійна Ліга» висловлює вдячність: Олені Лазоренко, Вікторії Спащенко, Світлані Оліфірі, Таїсії Іванській, Борису Кожину, Тарасу Тимочко та Валерію Євстифееву.

Відео 2014 Зборів Ліги доступно за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B11cGyPwBVAYQXBha0FrcGNmVms/view


Новини

29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
03.05.2018
Глобальний конгрес з підприємництва у Стамбулі: нові контакти та ідеї

У квітні 2018 року у Стамбулі працював 10-й Глобальний конгрес з підприємництва, за участю 2,452 делегатів з 71 держави світу.
більше
31.03.2018
Голос Жіночої Професійної Ліги пролунав під час Глобального Фестивалю зі Сталого Розвитку

Олена Лазоренко, президент Жіночої Професійної Ліги (Ліга) та старший науковий співробітник НАНУ взяла участь у роботі другого Глобального Фестивалю зі Сталого Розвитку.
більше
03.02.2018
«Жіноча Професійна Ліга» презентувала нову Жіночу Підприємницьку та Інтелектуальну Спільноту

24 січня 2018 року громадська організація «Жіноча професійна ліга» оголосила про старт роботи віртуальної Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта