Головна сторінкаЗвітиРічні Збори «Ідеї, які об`єднують: розширення мережі контактів»

Річні Збори «Ідеї, які об`єднують: розширення мережі контактів»

У четвер, 30 жовтня 2014 у Києві відбулися щорічні збори громадської організації «Жіноча професійна ліга» (Ліга) на тему: «Ідеї, які об`єднують: розширення мережі контактів». У цьому році Збори проходили у форматі – презентацій, ділової гри «У пошуках синергії», тихого аукціону та спілкування за кавою/чаєм. Під час презентації основних поточних та майбутніх ініціатив Ліги, виступаючі (Олена Лазоренко, Президент Жіночої Професійної Ліги, Світлана Оліфіра, новообраний член Правління Жіночої Професійної Ліги та наш колега - Валерій Євстифеєв) розповіли про адвокасі діяльність Ліги на національному та міжнародному рівнях, постійний сервіс для членів мережі у сфері кар’єрного розвитку, ініціативну групу Ліги з жіночого підприємництва, а також про планування ініціатив: «неформальне навчання дорослих» та «громадський контроль сектору безпеки держави».

Під час ділової гри під керівництвом Вікторії Спащенко учасники зустрічі мали змогу розкрити власні таланти, знайти спільні захоплення та об’єднати зусилля навколо планування та реалізації суспільно корисних проектів, на кшталт, «зеленої галявини» для різноманітних заходів, літньої зустрічі Ліги та поширення інформації щодо місць, дружніх для жінок.

Тихий аукціон дав змогу зібрати кошти на діяльність Ліги завдяки цікавим лотам: книжкам авторства членів Ліги, надихаючим картинам, смачним еклерам тощо. Поспілкуватися, обмінятися думками та контактами учасниці зборів мали нагоду за чашкою ароматної кави або чаю. За відгуками учасниць, зустріч вийшла, надихаючою, об’єднуючою та такою, що допомогла зрозуміти синергетичний ефект спілкування.

Щира ПОДЯКА нашим Партнерам в організації та проведенні цьогорічних Зборів Жіночої Професійної Ліги: Kyiv Alumni Resource Center facebook.com/ARC.Kyiv, Американська торгівельна палата в Україні www.chamber.ua, ТОВ «Міжнародна Консалтингова Компанія» www.facebook.com/ICCUKR

ГО «Жіноча Професійна Ліга» висловлює вдячність: Олені Лазоренко, Вікторії Спащенко, Світлані Оліфірі, Таїсії Іванській, Борису Кожину, Тарасу Тимочко та Валерію Євстифееву.

Відео 2014 Зборів Ліги доступно за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B11cGyPwBVAYQXBha0FrcGNmVms/view


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта