Головна сторінкаЗвітиКороткий Звіт з 2016р. Загальних Зборів Жіночої Професійної Ліги

Короткий Звіт з 2016р. Загальних Зборів Жіночої Професійної Ліги

16 грудня у Києві пройшли дев’ятнадцяті Загальні Збори громадської організації «Жіноча Професійна Ліга» (Ліга). Вони розпочалися з короткого звіту Голови зборів, Президента Ліги п.Олени Лазоренко, та оголошення результатів перевиборів Правління і Президента Ліги на п’ятирічний період 2017-2021 рр., що відбулися електронним голосуванням. Результати голосування керівництва Ліги на період 2017-2021: Президент – Олена Лазоренко, члени Правління – Валентина Легка та Світлана Оліфіра. Присутні тепло привітали новообраних очільників  Ліги. 

Семінар, що став чудовим продовженням загальних зборів, розпочався одразу ж по офіційній частині. Семінар складався з коротких презентацій\ історій, які увібрали в себе  професійну\громадську діяльність учасників нашої мережі, що відбулися цього року. Під час виступу доповідач (ка) крізь власний досвід розповідали про свої акції, стажування, робочі поїздки, адвокаційну роботу та  нові місця роботи.

Наприклад, Валентина Легка, розповіла про свою поїздку до США на 60 сесію комітету ООН з прав жінок у Нью-Йорку, Світлана Оліфіра, про свою нову роботу в Національному антикорупційному бюро України, Олена Лазоренко про адвокаційну діяльність з локалізаціїї Цілей сталого розвитку (ЦСР) для України з Міністерством Економічного Розвитку та Торгівлі України та Програмою розвитку ООН. Олена також проінформувала присутніх про відновлення роботи місцевої мережі Глобального Договору ООН, де Ліга має статус активного члена ( див. https://www.facebook.com/global.compact.Ukraine/).  Презентація Андрія Чупрікова буде присвячена його стажуванню в Ізраїлі за номінацією Ліги.  

Спогади і враження також надали учасникам зібрання можливість поділитись своїми думками з усіма, хто завітав того вечора до “Старого роялю”. Упродовж розмов знайшлося місце й обговоренню актуальних тем сучасних феміністичних течій і рухів. Відчуття справжньої спільноти, сімейного духу знову підтвердило цінність таких подій. 

Фотографії заходу 16.12.2016 доступні у нашій групі на Facebook https://www.facebook.com/events/547940795403167/permalink/561913657339214 

Презентації та посилання щодо Адвокасі роботи Ліги у 2016

Новини та перша аналітична записка щодо Цілей сталого розвитку (ЦСР) (автор – О.Лазоренко)
http://lpw.org.ua/en/news/?pid=667 

Друга аналітична записка Лазоренко О. Аналітична записка до МЕРТ та ПРООН «Коментарі до оновлених Таблиць завдань та індикаторів Цілей сталого розвитку для України" , 27.09.2016

https://nas.academia.edu/OlenaLazorenko

Відео – Як відбувалось визначення пріоритетних Цілей сталого розвитку в Україні?
https://www.youtube.com/watch?v=pKnesyS0Cs8&feature=youtu.be

Відео – Роль приватного сектору у ЦСР
https://www.youtube.com/watch?v=FyGuTL_NP7E

Як Ваша компанія може сприяти кожній з ЦСР (рекомендації від ГД ООН)\ How Your Company Can Advance Each of the SDGs by UN GC
https://www.unglobalcompact.org/sdgs/17-global-goals


Новини

29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
03.05.2018
Глобальний конгрес з підприємництва у Стамбулі: нові контакти та ідеї

У квітні 2018 року у Стамбулі працював 10-й Глобальний конгрес з підприємництва, за участю 2,452 делегатів з 71 держави світу.
більше
31.03.2018
Голос Жіночої Професійної Ліги пролунав під час Глобального Фестивалю зі Сталого Розвитку

Олена Лазоренко, президент Жіночої Професійної Ліги (Ліга) та старший науковий співробітник НАНУ взяла участь у роботі другого Глобального Фестивалю зі Сталого Розвитку.
більше
03.02.2018
«Жіноча Професійна Ліга» презентувала нову Жіночу Підприємницьку та Інтелектуальну Спільноту

24 січня 2018 року громадська організація «Жіноча професійна ліга» оголосила про старт роботи віртуальної Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта