Головна сторінкаЗвітиКороткий Звіт з 2016р. Загальних Зборів Жіночої Професійної Ліги

Короткий Звіт з 2016р. Загальних Зборів Жіночої Професійної Ліги

16 грудня у Києві пройшли дев’ятнадцяті Загальні Збори громадської організації «Жіноча Професійна Ліга» (Ліга). Вони розпочалися з короткого звіту Голови зборів, Президента Ліги п.Олени Лазоренко, та оголошення результатів перевиборів Правління і Президента Ліги на п’ятирічний період 2017-2021 рр., що відбулися електронним голосуванням. Результати голосування керівництва Ліги на період 2017-2021: Президент – Олена Лазоренко, члени Правління – Валентина Легка та Світлана Оліфіра. Присутні тепло привітали новообраних очільників  Ліги. 

Семінар, що став чудовим продовженням загальних зборів, розпочався одразу ж по офіційній частині. Семінар складався з коротких презентацій\ історій, які увібрали в себе  професійну\громадську діяльність учасників нашої мережі, що відбулися цього року. Під час виступу доповідач (ка) крізь власний досвід розповідали про свої акції, стажування, робочі поїздки, адвокаційну роботу та  нові місця роботи.

Наприклад, Валентина Легка, розповіла про свою поїздку до США на 60 сесію комітету ООН з прав жінок у Нью-Йорку, Світлана Оліфіра, про свою нову роботу в Національному антикорупційному бюро України, Олена Лазоренко про адвокаційну діяльність з локалізаціїї Цілей сталого розвитку (ЦСР) для України з Міністерством Економічного Розвитку та Торгівлі України та Програмою розвитку ООН. Олена також проінформувала присутніх про відновлення роботи місцевої мережі Глобального Договору ООН, де Ліга має статус активного члена ( див. https://www.facebook.com/global.compact.Ukraine/).  Презентація Андрія Чупрікова буде присвячена його стажуванню в Ізраїлі за номінацією Ліги.  

Спогади і враження також надали учасникам зібрання можливість поділитись своїми думками з усіма, хто завітав того вечора до “Старого роялю”. Упродовж розмов знайшлося місце й обговоренню актуальних тем сучасних феміністичних течій і рухів. Відчуття справжньої спільноти, сімейного духу знову підтвердило цінність таких подій. 

Фотографії заходу 16.12.2016 доступні у нашій групі на Facebook https://www.facebook.com/events/547940795403167/permalink/561913657339214 

Презентації та посилання щодо Адвокасі роботи Ліги у 2016

Новини та перша аналітична записка щодо Цілей сталого розвитку (ЦСР) (автор – О.Лазоренко)
http://lpw.org.ua/en/news/?pid=667 

Друга аналітична записка Лазоренко О. Аналітична записка до МЕРТ та ПРООН «Коментарі до оновлених Таблиць завдань та індикаторів Цілей сталого розвитку для України" , 27.09.2016

https://nas.academia.edu/OlenaLazorenko

Відео – Як відбувалось визначення пріоритетних Цілей сталого розвитку в Україні?
https://www.youtube.com/watch?v=pKnesyS0Cs8&feature=youtu.be

Відео – Роль приватного сектору у ЦСР
https://www.youtube.com/watch?v=FyGuTL_NP7E

Як Ваша компанія може сприяти кожній з ЦСР (рекомендації від ГД ООН)\ How Your Company Can Advance Each of the SDGs by UN GC
https://www.unglobalcompact.org/sdgs/17-global-goals


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта