Головна сторінкаПравління лігиПрофесійний профіль Гомілко Ольги

Професійний профіль Гомілко Ольги

Ольга є доктором філософських наук, професором, провідним науковим співробітником Інституту філософії ім. Г. Сковороди (відділ філософії культури, етики, естетики) Національної Академії Наук України, радницею і зараз членкінею «Жіночої Професійної Ліги». Її дослідницька діяльність полягає в соціально-політичній філософії, філософії освіти, філософській антропології, філософії культури та екологічній філософії. Ключовим предметом її дослідження є людське тіло у його філософських наслідках. Опублікувала книгу «Метафізика людського тіла» і більше 140 статей. Викладає в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» (факультет філософії та релігієзнавства), Національному педагогічному університеті імені Драгоманова (кафедра соціальної філософії та філософії освіти). Викладає курси «Соціальна (політична) філософія», «Онтологія людського тіла», «Філософія музики», «Філософія тварин». Вона – випускниця наукової програми стажувань ім. Фулбрайта (США).

Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта