Головна сторінкаАнонсиПолітика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку №4

Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку №4

Локальний захід в Києві, Україна у рамках кампанії ООН щодо Глобального Дня Сталого Розвитку \ UN SDG Action Campaign of the Global Day on Sustainable Development in September 2018 (#Act4SDGs).

Дата проведення у м. Київ - 24 Вересня, 2018

Організатори: ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія».

Адреса заходу: Британська Рада в України, Київ, вул. Григорія Сковороди 4\12, зал №301-302 як приймаюча сторона

Час: 10:00 - 14:00, реєстрація з 9:30

Мова: українська

Огляд:Навчання у дорослому віці, набуття нових знань, вмінь, компетенції – є суттєво важливою складовою у системі навчання протягом життя, адже це впливає на конкурентоспроможність особистості, її шанси на працевлаштування, захист її соціальних прав і громадянських свобод. Навчання для дорослих розуміється як використання усіх форм освіти на усіх рівнях, які дозволяють дорослим особам із закінченою формальною освітою (під якою тут розуміється шкільна, професійно-технічна або вища освіта) отримати нові компетенції або ж поглибити професійні знання та навички. Правова та політична база для навчання дорослих в Україні все ще розвивається. Тим часом це питання дискутується активно на глобальному рівні та входить до переліку міжнародних зобов’язань України, наприклад, Стаття 446 у Розділі 27 Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС та Завдання 4.5 у Цілі Сталого Розвитку (ЦСР) №4 у Порядку денному 2030. До пріоритетів ООН Політичному Форумі Високого Рівня у Нью Йорку на наступний 2019 віднесли тематика навчання дорослих - у рамках ЦСР4. Громадські експерти та представники органів влади планують спільно обговорити як вдосконалити та наблизити до міжнародних стандартів українську систему навчання протягом життя.

У проекті порядку денному на 24 вересня

Вітальні промови проекту "Громадянська синергія", Британська Рада України, Міністерство освіти і науки України (очікується на підтвердження).

Презентація нової аналітичної доповіді "Якою має бути політика навчання дорослих в Україні?" Д-р Олена Лазоренко та Д-р Родіон Колишко, яка підготовлена за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження" в рамках проекту "Громадянська синергія".

Обговорення зацікавлених сторін та мозковий штурм політичних рекомендацій для національного уряду щодо нової політики щодо навчання дорослого населення в Україні в цілому, та місцевого самоврядування, гендерної рівності в галузевій політиці щодо освіти дорослих та особливостей навчання. Фасилітатор: Андрій Чупріков, репортер д-р Володимир Волковський.

Тема практичного семінару зосереджена навколо: ЦСР # 4 (Завдання 4.5 та Індикатор 4.5.1 "Рівень участі дорослих та молоді у формальних та неформальних видах навчання та професійної підготовки …") та ЦСР# 17 - партнерство та ЦСР# 5 - гендерна рівність.

Соціальні медіа: 25 вересня

- Публікації усіх партнерів на ресурсах в соціальних мережах

- Віртуальний показ в ефірі на студії # Act4SDGs у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, кампанія "Діяльність ООН в області регіональних викликів" (Бонн, Німеччина

Умови участі. Участь безкоштовна для відібраних учасників. Ми просимовиражати вашу зацікавленість в участі в семінарі шляхом заповнення до 20 вересня онлайн-форми тут

Учасникам з інших міст, які представляють організації, члени УС ПГС та мережі ГО «Жіноча Професійна Ліга» буде відшкодований проїзд проектом «Громадянська синергія».

Карта проїзду до місця проведення семінару:


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта