Головна сторінкаАнонсиПолітика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку №4

Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку №4

Локальний захід в Києві, Україна у рамках кампанії ООН щодо Глобального Дня Сталого Розвитку \ UN SDG Action Campaign of the Global Day on Sustainable Development in September 2018 (#Act4SDGs).

Дата проведення у м. Київ - 24 Вересня, 2018

Організатори: ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія».

Адреса заходу: Британська Рада в України, Київ, вул. Григорія Сковороди 4\12, зал №301-302 як приймаюча сторона

Час: 10:00 - 14:00, реєстрація з 9:30

Мова: українська

Огляд:Навчання у дорослому віці, набуття нових знань, вмінь, компетенції – є суттєво важливою складовою у системі навчання протягом життя, адже це впливає на конкурентоспроможність особистості, її шанси на працевлаштування, захист її соціальних прав і громадянських свобод. Навчання для дорослих розуміється як використання усіх форм освіти на усіх рівнях, які дозволяють дорослим особам із закінченою формальною освітою (під якою тут розуміється шкільна, професійно-технічна або вища освіта) отримати нові компетенції або ж поглибити професійні знання та навички. Правова та політична база для навчання дорослих в Україні все ще розвивається. Тим часом це питання дискутується активно на глобальному рівні та входить до переліку міжнародних зобов’язань України, наприклад, Стаття 446 у Розділі 27 Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС та Завдання 4.5 у Цілі Сталого Розвитку (ЦСР) №4 у Порядку денному 2030. До пріоритетів ООН Політичному Форумі Високого Рівня у Нью Йорку на наступний 2019 віднесли тематика навчання дорослих - у рамках ЦСР4. Громадські експерти та представники органів влади планують спільно обговорити як вдосконалити та наблизити до міжнародних стандартів українську систему навчання протягом життя.

У проекті порядку денному на 24 вересня

Вітальні промови проекту "Громадянська синергія", Британська Рада України, Міністерство освіти і науки України (очікується на підтвердження).

Презентація нової аналітичної доповіді "Якою має бути політика навчання дорослих в Україні?" Д-р Олена Лазоренко та Д-р Родіон Колишко, яка підготовлена за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження" в рамках проекту "Громадянська синергія".

Обговорення зацікавлених сторін та мозковий штурм політичних рекомендацій для національного уряду щодо нової політики щодо навчання дорослого населення в Україні в цілому, та місцевого самоврядування, гендерної рівності в галузевій політиці щодо освіти дорослих та особливостей навчання. Фасилітатор: Андрій Чупріков, репортер д-р Володимир Волковський.

Тема практичного семінару зосереджена навколо: ЦСР # 4 (Завдання 4.5 та Індикатор 4.5.1 "Рівень участі дорослих та молоді у формальних та неформальних видах навчання та професійної підготовки …") та ЦСР# 17 - партнерство та ЦСР# 5 - гендерна рівність.

Соціальні медіа: 25 вересня

- Публікації усіх партнерів на ресурсах в соціальних мережах

- Віртуальний показ в ефірі на студії # Act4SDGs у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, кампанія "Діяльність ООН в області регіональних викликів" (Бонн, Німеччина

Умови участі. Участь безкоштовна для відібраних учасників. Ми просимовиражати вашу зацікавленість в участі в семінарі шляхом заповнення до 20 вересня онлайн-форми тут

Учасникам з інших міст, які представляють організації, члени УС ПГС та мережі ГО «Жіноча Професійна Ліга» буде відшкодований проїзд проектом «Громадянська синергія».

Карта проїзду до місця проведення семінару:


Новини

18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
03.05.2018
Глобальний конгрес з підприємництва у Стамбулі: нові контакти та ідеї

У квітні 2018 року у Стамбулі працював 10-й Глобальний конгрес з підприємництва, за участю 2,452 делегатів з 71 держави світу.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта