Головна сторінкаАнонсиАнонс та Запрошення до реєстрації у 2013 Річних Зборах Жіночої Професійної Ліги у Києві

Анонс та Запрошення до реєстрації у 2013 Річних Зборах Жіночої Професійної Ліги у Києві

Жінки, що надихають: рівні можливості для підприємництва та громадської сфери в Україні.

LPW Annual Meeting onInspiring Women: equality for Entrepreneurship and Public Sphere in Ukraine

Дата: середа, 20 листопада 2013 Час: 16.30 - 20.00 Київ, Україна

Огляд
Ключові доповідачі
Цільова аудиторія заходу
РОЗКЛАД \ПРОГРАМА
Реєстрація на 16 Збори Ліги та Контрольні дати
Реквізити для покриття організаційного внеску
Питання? Спонсорство?
Інформаційна підтримка заходу

Огляд
У середу 20.11.13 в рамках Глобального тижня підприємництва - Україна планується проведення Щорічного зібрання Жіночої Професійної Ліги (далі як Ліга) у форматі практичного семінару, культурної вікторини та кави \ напоїв для розширення контактів. У цьому році тематика зібрання: Жінки, що надихають: рівні можливості для підприємництва та громадської сфери в Україні. Під час семінару доповідач (ка) через власний досвід розповідає про свої акції та проекти у сферах підприємництва або громадської діяльності, на які його\її надихнули ці жінки. Наприклад, Олена Лазоренко, Президент Ліги поділиться тим, на які локальні проекти у громадській сфері її надихнули зустрічі з Хіларі Клінтон, Мелані Вервеер, Карлі Фіорина та іншими впливовими жінками. Також розповість про щойно анонсовану п’ятирічну глобальну програму, яка передбачає можливість для жінок-підприємців стати постачальницями послуг \ товарів для великих корпорацій світу.

Анна Данілюк, координатор української мережі Глобального Договору ООН (до якої також належить Ліга) у свою чергу поширить інформацію про ГД ООН та 7 принципів розширення прав та можливостей жінок «Бізнес – це є рівноправність». Історії представниць та представників бізнесу також готуються нами для учасників. Список ключових доповідачем практичного семінару Ви можете прочитати нижче.

Вікторина з призами на тему "Вгадай країну та місто освітнього заходу, де я була" - це буде слайд-шоу близько 10 візуальних образів (фото або листівки) з типовим архітектурно-культурним ландшафтом місця проведення стажування, навчального семінару тощо, де були члени Жіночої Професійної Ліги за минулі 16 років. Для переможців Вікторини - призи після закінчення семінару. Взаємодія з ароматним кави або чаю дозволяє обмінюватися контактами з колегами, завести нових друзів і партнерів.

Ключові доповідачі:

Олена Лазоренко, Президент Жіночої Професійної Ліги та Директор МКК

Юлія Пилипенко, Директор з персоналу, Метро Кеш & Керрі Україна
Андрій Чуприков, Партнер, ТОВ «Міжнародна консалтингова Компанія» (МКК)
Анна Данилюк, координатор мережі Глобального договору ООН в Україні
Аліна Севастюк, Керівник Відділу з розвитку бізнесу КПМГ в Україні (очікується підтвердження).

Список виступаючих може бути оновлений

Цільова аудиторія заходу
До участі запрошуються учасники мережі Ліги (Лігіонерки та Радники), керівники та керівниці комерційних компаній, а також фахівців з питань гендерної рівності у бізнесі, людських ресурсів та корпоративної соціальної відповідальності.

РОЗКЛАД \ПРОГРАМА

  • 16.00 Відкриття дверей
  • 16.30-16.45 Привітання
  • 16.45 - 18.15 Семінар взаємного навчання
  • 18.15-18.45 Перерва для спілкування та на каву\чай
  • 18.45-19.30 Культурна вікторина з невеликими подарунками
  • 19.30-20.00 Церемонія нагородження призами для переможців культурної вікторини та активних учасників мережі Ліги у 2013.

Захід проходитиме українською та російською мовами. Синхронний переклад не надається. У програмі можуть бути зміни.

Реєстрація на 16 Збори Ліги та Контрольні дати
Для реєстрації потрібно заповнить форму Заявки в он-лайн та покрити організаційний внесок у якості благодійної пожертви на статутну діяльність Ліги. Форма Заявкизнаходиться в Інтернеті за адресою: https://docs.google.com/forms/d/1JcrJnqBKSgX9kYagav7K0AwNYWV6OztNxQiruq3wb-A/viewform

Повідомлення про підтвердження реєстрації буде направлено на Вашу е-пошту після покриття Вами організаційноговнеску. Рання реєстрація та переказ благодійного внеску до 21 жовтня вітаються. Термін закриття реєстрації - 17 листопада 2013. Кількість учасників обмежена.

Будь ласка, зверніть увагу на необхідність оплати організаційного внеску для участі в заході:

  • Рання реєстрація (до 21.10.13 ) для членів мережі Ліги - 200 грн.
  • Рання реєстрація (до 21.10.13 ) для не-членів мережі Ліги - 300 грн.
  • Стандартна реєстрація (до 17.11.13) для членів мережі Ліги - 250 грн.
  • Стандартна реєстрація (до 17.11.13) для не-членів мережі Ліги -350 грн.

Організаційний внесок включає: участьу семінарі такультурнійвікторині, напої під час перерви.Зверніть увагу, щореєстраційнийвнесок не включає в себе транспортні витрати.

Реквізити для покриття організаційного внеску
Благодійні пожертви від фізичних осіб приймаються у будь-яких Банках. Вам, щоб це зробити, при собі має сенс мати: інформацію з реквізитами (просто роздрукуйте або перепишіть наведену нижче), паспорт та знати свій ідентифікаційний код, адресу.

Отже, безготівковий розрахунок: ГО «Жіноча професійна ліга»,ЄДРПОУ організації 25194086 р/р 26009000016928 в ПАТ «Укрсоцбанк» МФО 300023

Призначення платежу: "Добровільний внесок на статутну діяльність за участь у річних зборах"

Суму платежу вказуєте Ви самостійно (виберіть, будь ласка, Ваш варіант, у залежності від обраного вами ранньої чи стандартної реєстрації).

Питання? Спонсорство?
Питання щодо реєстрації можливо задати Світлані Оліфірі за е-maillpw_network@i.ua. Про місцепроведення заходу буде повідомлено по е-поштіпісляреєстрації.З пропозиціями спонсорства цього заходу, звертайтесь, будь ласка,  до Олени Лазоренко за lpw@voliacable.com

Інформаційна підтримка заходу
Інформація про цей захід буде стояти у розділі "Анонси" на сайті http://www.lpw.org.ua/ (підтримується партнером Ліги компанією Activmedia) та у LPW ListServ для учасників мережі, у наших групах та сторінках у Facebook&LinkedIn.

(WE)\ Женское Предпринимательство в Facebook https://www.facebook.com/groups/189478497881158/

http://www.linkedin.com/groups/League-Professional-Women-Ukraine-5138924/about?trk=anet_ug_grppro

Окрім цього, на сайті Глобального тижня підприємництва. Україна (США) http://ua.unleashingideas.org/та надана до сайту The Women’s Empowerment Principles (WEP). WEP are the product of collaboration between UN Women and the UN Global Compact.


Новини

12.09.2017
Візьміть участь в онлайн опитування ООН «Мій Світ 2030» до 25.09.2017

Жіноча професійна Ліга стала частиною глобального руху, щоб зробити річницю Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) важливою подією для громадянського суспільства в усьому світі.
більше
18.08.2017
6 серпня 2017 Жіноча Професійна Ліга святкує 20 років діяльності у розвитку кар'єри жінок та адвокації, досягнення економічних можливостей та сприяння навчанню протягом усього життя в Україні

6 серпня 2017 Жіноча Професійна Ліга святкує 20 років діяльності у розвитку кар'єри жінок та адвокації, досягнення економічних можливостей та сприяння навчанню протягом усього життя в Україні.
більше
16.08.2017
Результати адвокаційної роботи Ліги: Адаптація Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) для України

Літом минулого року експерти Жіночої Професійної Ліги (далі- Ліга) доктор філософії Олена Лазоренко, професор Ольга Гомілко та магістр ділового адміністрування Валентина Легка, брали участь у національних консультаціях по Порядку денному до 2030 р., яке проводило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) та Програма Розвитку ООН (ПРООН).
більше
13.07.2017
Короткий звіт: «Український політичний узвар: Про майбутнє України і шляхи вперед»

Другий «Український політичний узвар» на тему «Про майбутнє України і шляхи вперед» пройшов 22 червня 2017 у Києві. Його організатором виступила ГО «Жіноча Професійна Ліга» за участі Американського Дому (America House Kyiv) та авторів Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030».
більше
06.06.2017
Новини з професійного життя: Вплив та розповсюдження наукових досліджень Олени Лазоренко (Україна) – травень 2017

Праці Олени Лазоренко на Academia.edu мають 1500 переглядів! Добре знати, що ці академічні та науково-популярні, політичні публікації цікаві Вам, читачам, в усьому світі: Україна, Великобританія, США, Мексика, Росія, Швеція, Південна Африка, Тайвань, Польща, Словенія, Казахстан, Естонія, Німеччина, Канада, Бельгія, Австрія , загалом більше 50 країн за три роки, як вона зробила сторінку на сайті.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта