Головна сторінкаАнонсиЖіноча професійна Ліга створила Facebook групу з Жіночого Підприємництва. Приєднуйтесь до нас у соціальних медіа

Жіноча професійна Ліга створила Facebook групу з Жіночого Підприємництва. Приєднуйтесь до нас у соціальних медіа

Українськагромадська організація «Жіноча Професійна Ліга»  стала ініціатором створення групи WE\Жіноче Підприємництво в Україні. WE повинна стати комунікаційним майданчиком для обговорення акцій, проектів та інших форм взаємодії ініціативної групи з підтримки жіночого підприємництва в Україні при Лізі (ІГПЖП Ліги). З анонсом про старт роботи ІГПЖП Ліги в Україні можна ознайомитися за посиланням: http://lpw.org.ua/ua/announces/?pid=622

Women Entrepreneurship (WE) \Жіноче Підприємництво

Жіноче Підприємництво - цеофлайн і онлайн нетворкінг, навчання і розвиток кар'єри в Україні, базова платформа для жінок зі сфери бізнесу, науки та освіти, організацій громадянського суспільства та держсектора, а також ЗМІ в Україні. WE група сфокусована на темі «жіночий бізнес і підприємництво» та адмініструється ГО «Жіноча Професійна Ліга"

Адреса WE: https://www.facebook.com/groups/189478497881158/


Новини

29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
03.05.2018
Глобальний конгрес з підприємництва у Стамбулі: нові контакти та ідеї

У квітні 2018 року у Стамбулі працював 10-й Глобальний конгрес з підприємництва, за участю 2,452 делегатів з 71 держави світу.
більше
31.03.2018
Голос Жіночої Професійної Ліги пролунав під час Глобального Фестивалю зі Сталого Розвитку

Олена Лазоренко, президент Жіночої Професійної Ліги (Ліга) та старший науковий співробітник НАНУ взяла участь у роботі другого Глобального Фестивалю зі Сталого Розвитку.
більше
03.02.2018
«Жіноча Професійна Ліга» презентувала нову Жіночу Підприємницьку та Інтелектуальну Спільноту

24 січня 2018 року громадська організація «Жіноча професійна ліга» оголосила про старт роботи віртуальної Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта