Головна сторінкаАнонсиЗапочаткування Жіночою Професійною Лігою ініціативної групи з підтримки розвитку жіночого підприємництва в Україні

Започаткування Жіночою Професійною Лігою ініціативної групи з підтримки розвитку жіночого підприємництва в Україні

У січні 2013 при Жіночій Професійній Лізі (Ліга) розпочала свою діяльність ініціативна група з підтримки розвитку жіночого підприємництва в Україні, яка 19 січня провела свою першу Skype зустріч. Модератором зустрічі була Олена Лазоренко, Президент громадської організації. Під час зустрічі учасниці обговорили стратегічні та комунікаційні питання подальшої роботи групи. Ця ініціативна група буде мати на меті згодом розбудувати засади для створення Жіночої Підприємницької Платформи (ЖПП)  у нас в країні. Подібну практику ЖПП на національному рівні вже кілька років поспіль має одна з східноєвропейських країн.

Ідея започаткувати при Лізі ініціативну групу з підтримки розвитку жіночого підприємництва в Україні виникла під час зустрічей у Брюсселі у рамках Всесвітнього тижня підприємництва у Європі (див. про захід більше за цим посиланням укр. https://r.mail.yandex.net/url/rQLdkaNH97MaznzWglvg4g,1358277222/lpw.org.ua%2Fua%2Fnews%2F%3Fpid%3D618 та англ. https://r.mail.yandex.net/url/rQLdkaNH97MaznzWglvg4g,1358277222/lpw.org.ua%2Fen%2Fnews%2F%3Fpid%3D618 ).

Згідно з рішенням Правління Ліги про утворення ініціативної групи (на початковому етапі з 3-5 осіб), до її складу будуть запрошені учасниці, які представляють: а) Лігу як громадську організацію та сектор ОГС, б) корпоративний сектор, в) власне жінок-підприємниць (переважно сектор МСП), г) зацікавлені державні органи та міжнародні організації.

Пропонується розпочати пошук фінансування для цієї ініціативи та підготовку списку осіб та організацій для комунікації. Пізніше буде оприлюднений поіменний склад ініціативної групи, яка буде працювати спочатку на громадських засадах. Для контакту з боку зацікавлених сторін lpw.network(at)gmail.com.

Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта