Головна сторінкаЗвітиЗвіт з неформальної презентації щодо діяльності соціальної мережі в Україні: робочих проектів та проведення вільного часу.

Звіт з неформальної презентації щодо діяльності соціальної мережі в Україні: робочих проектів та проведення вільного часу.


Презентація відбулася 5 лютого 2009 р. з 15.00 до 17.00 у навчальному залі Інституту філософії НАН України, Київ, Україна.

Програма:

  • Представлення можливостей нового веб-сайту Ліги www.lpw.org.ua -  Олена Лазоренко, Президент Ліги, канд. філософських наук, старший науковий співробітник ІФ НАНУ Див. презентацію українською та англійською тут
  • Інформація про новий медійний проект Internews Network’s (фінансується USAID) - керівник проекту Сью Фолджер. Див. презентацію англійською тут
  • Як можливо здійснити подорож до Парижу, маючи обмежений бюджет. Особисті рекомендації професора Людмили Филипович.

 Ліга висловлює вдячність Партнеру Ліги щодо веб сервісу - компанії ActiveMedia.


Новини

29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
03.05.2018
Глобальний конгрес з підприємництва у Стамбулі: нові контакти та ідеї

У квітні 2018 року у Стамбулі працював 10-й Глобальний конгрес з підприємництва, за участю 2,452 делегатів з 71 держави світу.
більше
31.03.2018
Голос Жіночої Професійної Ліги пролунав під час Глобального Фестивалю зі Сталого Розвитку

Олена Лазоренко, президент Жіночої Професійної Ліги (Ліга) та старший науковий співробітник НАНУ взяла участь у роботі другого Глобального Фестивалю зі Сталого Розвитку.
більше
03.02.2018
«Жіноча Професійна Ліга» презентувала нову Жіночу Підприємницьку та Інтелектуальну Спільноту

24 січня 2018 року громадська організація «Жіноча професійна ліга» оголосила про старт роботи віртуальної Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта