Головна сторінкаЗвітиЗвіт з неформальної презентації щодо діяльності соціальної мережі в Україні: робочих проектів та проведення вільного часу.

Звіт з неформальної презентації щодо діяльності соціальної мережі в Україні: робочих проектів та проведення вільного часу.


Презентація відбулася 5 лютого 2009 р. з 15.00 до 17.00 у навчальному залі Інституту філософії НАН України, Київ, Україна.

Програма:

  • Представлення можливостей нового веб-сайту Ліги www.lpw.org.ua -  Олена Лазоренко, Президент Ліги, канд. філософських наук, старший науковий співробітник ІФ НАНУ Див. презентацію українською та англійською тут
  • Інформація про новий медійний проект Internews Network’s (фінансується USAID) - керівник проекту Сью Фолджер. Див. презентацію англійською тут
  • Як можливо здійснити подорож до Парижу, маючи обмежений бюджет. Особисті рекомендації професора Людмили Филипович.

 Ліга висловлює вдячність Партнеру Ліги щодо веб сервісу - компанії ActiveMedia.


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта