Головна сторінкаЗвітиЗвіт з неформальної презентації щодо діяльності соціальної мережі в Україні: робочих проектів та проведення вільного часу.

Звіт з неформальної презентації щодо діяльності соціальної мережі в Україні: робочих проектів та проведення вільного часу.


Презентація відбулася 5 лютого 2009 р. з 15.00 до 17.00 у навчальному залі Інституту філософії НАН України, Київ, Україна.

Програма:

  • Представлення можливостей нового веб-сайту Ліги www.lpw.org.ua -  Олена Лазоренко, Президент Ліги, канд. філософських наук, старший науковий співробітник ІФ НАНУ Див. презентацію українською та англійською тут
  • Інформація про новий медійний проект Internews Network’s (фінансується USAID) - керівник проекту Сью Фолджер. Див. презентацію англійською тут
  • Як можливо здійснити подорож до Парижу, маючи обмежений бюджет. Особисті рекомендації професора Людмили Филипович.

 Ліга висловлює вдячність Партнеру Ліги щодо веб сервісу - компанії ActiveMedia.


Новини

18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
03.05.2018
Глобальний конгрес з підприємництва у Стамбулі: нові контакти та ідеї

У квітні 2018 року у Стамбулі працював 10-й Глобальний конгрес з підприємництва, за участю 2,452 делегатів з 71 держави світу.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта