Головна сторінкаПублікаціїКнига "Як заявити про себе для навчання та стажування у США" . Під редакцією канд.філософ.наук О.Лазоренко. - К., 1999. - Укр., рос. та англ.мовами.

Книга "Як заявити про себе для навчання та стажування у США" . Під редакцією канд.філософ.наук О.Лазоренко. - К., 1999. - Укр., рос. та англ.мовами.

Як заявити про себе для навчання та стажування у США. Під редакцією канд.філософ.наук О.Лазоренко. - К., 1999. -216 с.- Укр., рос. та англ.мовами.

У книзі розглядаються основні проблеми, пов`язані з написанням індивідуальних заявок, проектів для отримання грантів (фінансової допомоги) для навчання на програмах магістерського рівня, післядипломної освіти та фахових обмінів у США та інших країнах Заходу. В свою чергу, найбільшу скруту викликає переконлива і обгрунтована подача  своїх фахових пропозицій у грантовій заявці. Такі пропозиції мають специфічні назви в англійській мові - "Statement of Purpose", "Project Statement", "Essay" , -що у книзі іменується послідовно як "Твір", "Дослідницький проект", "Есе".

Розділи 2, 3, 4 повністю складаються з успішних прикладів фахових пропозицій з різних напрямів, як-от: бізнес, освіта, журналістика, право, міжнародні стосунки, державне управління, соціальна політика, охорона здров`я, економіка, права людини, інформаційні технології.

Безкоштовне розповсюдження друкованої версії в Україні, Молдові та Белорусі закінчено у 1999р. Обмежена кількість друкованих примірників доступна тільки для членів і консультантів Ліги.


Новини

18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
03.05.2018
Глобальний конгрес з підприємництва у Стамбулі: нові контакти та ідеї

У квітні 2018 року у Стамбулі працював 10-й Глобальний конгрес з підприємництва, за участю 2,452 делегатів з 71 держави світу.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта