Головна сторінкаПублікаціїКнига "Як заявити про себе для навчання та стажування у США" . Під редакцією канд.філософ.наук О.Лазоренко. - К., 1999. - Укр., рос. та англ.мовами.

Книга "Як заявити про себе для навчання та стажування у США" . Під редакцією канд.філософ.наук О.Лазоренко. - К., 1999. - Укр., рос. та англ.мовами.

Як заявити про себе для навчання та стажування у США. Під редакцією канд.філософ.наук О.Лазоренко. - К., 1999. -216 с.- Укр., рос. та англ.мовами.

У книзі розглядаються основні проблеми, пов`язані з написанням індивідуальних заявок, проектів для отримання грантів (фінансової допомоги) для навчання на програмах магістерського рівня, післядипломної освіти та фахових обмінів у США та інших країнах Заходу. В свою чергу, найбільшу скруту викликає переконлива і обгрунтована подача  своїх фахових пропозицій у грантовій заявці. Такі пропозиції мають специфічні назви в англійській мові - "Statement of Purpose", "Project Statement", "Essay" , -що у книзі іменується послідовно як "Твір", "Дослідницький проект", "Есе".

Розділи 2, 3, 4 повністю складаються з успішних прикладів фахових пропозицій з різних напрямів, як-от: бізнес, освіта, журналістика, право, міжнародні стосунки, державне управління, соціальна політика, охорона здров`я, економіка, права людини, інформаційні технології.

Безкоштовне розповсюдження друкованої версії в Україні, Молдові та Белорусі закінчено у 1999р. Обмежена кількість друкованих примірників доступна тільки для членів і консультантів Ліги.


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта