Головна сторінкаПравління лігиПрофесійний профіль Лазоренко О.О.

Професійний профіль Лазоренко О.О.

Олена має двадцятирічний досвід у сфері соціальних академічних досліджень та протягом останніх років активно працює в сфері аналітики, бізнес - тренінгів та управлінського консультування, поєднуючи це з активною громадською діяльністю. Олена є лідером ГО «Жіноча Професійна Ліга» з часу її заснування та  Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти (Спільнота) з 2018 року. Вона має вчений ступень кандидата філософських наук та звання старшого наукового співробітника Національної Академії Наук України, займається академічними дослідженнями та аналітикою в Інституту філософії ім. Г. Сковороди Національної Академії Наук України, http://nas.academia.edu/OlenaLazorenko), спеціалізуючись на проблематиці соціального та людського капіталу, навчання і освіти дорослих, теорії демократії, соціальної відповідальності, гендерних студій, модернізації, творчих сил та креативності (креативної економіки, креативних соціальних акцій). Є випускницею програм 1996 FSA Contemporary Issues Program & 2006 Fortune/State Department Women Mentorship Program, 2019 ЮНЕСКО Інститут навчання протягом життя, мала декілька короткотермінових стажувань в країнах ЄС.

Має чотири бізнес-тренерські сертифікати від Лованіум Менеджмент центру (1996), Інституту банківської освіти Національного банку Словаччини (2002), Міжнародної Організації Праці (2010) та Британської Ради (2016).

FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100005224630182


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта