Головна сторінкаПравління лігиПрофесійний профіль Легкої В.Г.

Професійний профіль Легкої В.Г.

Валентина є діючою координаторкою за бізнес-напрямком у Правлінні ГО «Жіноча Професійна Ліга» і виконавчою директоркою Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України (UFPAA), також має досвід роботи в державних секторах, що керують програмами в Україні для Групи Світового Банку, і отримала «Премію за досконалість» Світового Банку за видатні досягнення в якості керівника Українського технічного проекту МФК. Вона має досвід управління великими командами, бюджетами та взаємодією з урядом, громадськістю, неурядовими організаціями, міжнародними організаціями, установами та державними службовцями на національному та регіональному рівнях. Валентина має досвід у розробці політики та стратегії для розширення економічних можливостей для жінок, включаючи політику підтримки жінок-малих та середніх підприємств, спів-засновниця Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти (Спільнота), яка стартувала в 2018 році в Україні. Вона є співавтором дослідження з регулювання у сфері бухгалтерського обліку та аудиту в ЄС та перспектив адаптації України.

FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100007171327505


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта