Головна сторінкаАнонсиІнформація про конкурс для здобуття Міжнародної премії у 2012 р. в галузі підприємницької діяльності та розвитку

Інформація про конкурс для здобуття Міжнародної премії у 2012 р. в галузі підприємницької діяльності та розвитку

Оголошено міжнародний конкурс бізнес-ініціатив на здобуття Міжнародної премії в галузі бізнесу задля розвитку за 2012 рік. До числа переможців увійдуть успішні ініціативи приватного сектора, які відповідають завданням Конференції Ріо +20 зі сталого розвитку. До участі запрошуються компанії, що використовують інноваційні бізнес-моделі та об’єднують успішну комерційну діяльність з вирішенням соціальних, економічних та екологічних проблем. Заявки на конкурс подаються в режимі он-лайн до 25.03. 2012 року за адресою www.worldbusinessawards.net/nominate. Церемонія нагородження переможців відбудеться 19 червня 2012 під час проведення Конференції Ріо +20 в Бразилії, в якій візьмуть учать глави держав та світові лідери. Джерело: секретаріат ГД ООН в Україні. 

Український приклад за 2009\2010 рік з Інклюзивних бізнес моделей - читайте за цим посиланням англійською мовою: 

Lazorenko, Olena. Inclusive Business Models’ Contribution to the MDGs and Supporting Actors// Vitmark: High-Quality and Affordable Fruit Products From Local Producers –United Nations Development Program, New York, 2010 http://cases.growinginclusivemarkets.com/documents/20

Можливо скачати у форматі  PDF тут 

Дійсні члени мережі Ліги можуть звернутися за консультацією щодо інклюзивних бізнес моделей до Олени Лазоренко з «Міжнародної консалтингової компанії» (Київ, Україна) mkknetwork(at)gmail.com, яка долучилася  за запитом UNDPдо виконання роботи з підготовки українського кейсу.


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта