Головна сторінкаОсвіта дорослих (ОД)Дослідження з навчання дорослихАналітичний звіт дослідження у сфері неформальної освіти дорослих у пілотних областях в Україні: Полтавська та Львівська область

Аналітичний звіт дослідження у сфері неформальної освіти дорослих у пілотних областях в Україні: Полтавська та Львівська область

Лазоренко О.О., Колишко Р.А.
Аналітичний звіт дослідження у сфері неформальної освіти дорослих у пілотних областях в Україні: Полтавська та Львівська область_К., 2010 - 84 с.

АНОТАЦІЯ
читати більше >>

ЗМІСТ та ПЕРЕДМОВА
читати більше>>

Особи та організації, які зацікавлені отримати електронну версію Аналітичного Звіту дослідження у сфері неформальної освіти дорослих у пілотних областях в Україні (2010) або Аналітичної довідки (2010), будь ласка, напишіть запит на е-пошту: lpw_network(at)i.ua з поміткою «Звіт ОД, 2010» та/або «Довідка з ОД». У запиті вкажіть ваше ПІБ, посаду, організацію та адресу е-пошти, телефон. Звіт та Довідка буде розповсюджуватися безкоштовно.

Ліга не несе відповідальність за ненадання Звіту/Довідки з технічних причин або інформація про замовника указана неправдива чи не в повному обсязі.

Скачати, PDF версія


Новини

29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
03.05.2018
Глобальний конгрес з підприємництва у Стамбулі: нові контакти та ідеї

У квітні 2018 року у Стамбулі працював 10-й Глобальний конгрес з підприємництва, за участю 2,452 делегатів з 71 держави світу.
більше
31.03.2018
Голос Жіночої Професійної Ліги пролунав під час Глобального Фестивалю зі Сталого Розвитку

Олена Лазоренко, президент Жіночої Професійної Ліги (Ліга) та старший науковий співробітник НАНУ взяла участь у роботі другого Глобального Фестивалю зі Сталого Розвитку.
більше
03.02.2018
«Жіноча Професійна Ліга» презентувала нову Жіночу Підприємницьку та Інтелектуальну Спільноту

24 січня 2018 року громадська організація «Жіноча професійна ліга» оголосила про старт роботи віртуальної Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта