Головна сторінкаНавчання та Освіта ДорослихРобоча група національного рівня з Освіти Дорослих (ОД)

Робоча група національного рівня з Освіти Дорослих (ОД)

Метою робочої групи національного рівня є просування в Україні концепції безперервної освіти з фокусом на неформальну або додаткову освіту дорослих. Освіта дорослих (ОД) - це практика навчання та просвіти дорослих, яка відбувається після завершення формальної освіти та виходу людини на ринок праці. Під формальною освітою розуміється шкільна, професійно-технічна або вища освіта. ОД - це навчання, яке часто відбувається за допомогою курсів «перепідготовки», «підвищення кваліфікації» у спеціальних центрах, коледжах, вищих учбових закладах або на тренінгах громадських організацій. ОД - також часто асоціюється з підготовкою трудових ресурсів, освітою на робочому місці (наприклад, корпоративні тренінги), професійним розвитком, яким займаються роботодавці, недержавні некомерційні та комерційні організації. Концепція дорослої освіти включає також аспекти соціального,громадського та індивідуального навчання та розвитку людини.

Список учасників групи з ОД
Попередній список від 2.12.2010 (англ. мова)

Звіти засідань групи з ОД

Формування робочої групи національного рівня 2.12.2010 (рос. мова)

Фотографії заходу 2.12.2010

Запити та коментарі за темою "неформальна освіта дорослих" можливо надіслати на е-адресу lpw_network@i.ua


Новини

30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта