• укр
Головна сторінкаНавчання та Освіта ДорослихАнкета опитування експертів

Анкета опитування експертів

2018 Анкета опитування експертів для визначення основних напрямів формування державної політики навчання дорослих в Україні

Шановні колеги та колежанки! 

Звертаємося до Вас з проханням взяти участь в експертному опитуванні, метою якого є визначення  основних напрямів формування державної політики навчання дорослого населення України.

Ми звертаємось до представників профільних асоціацій, викладачів інститутів післядипломної освіти, аспірантури та бізнес шкіл,  провайдерів неформального навчання дорослих (тренерів, коучів, консультантів), громадських організацій і будемо вдячні за ваші фахові відповіді та коментарі на наші запитання. Експертне опитування є відкритим, але  його результати будуть представлені в узагальненому вигляді.

Це опитування створене у рамках дослідження», яке проводять ГО «Жіноча Професійна Ліга» (LPW) та ГО «Інститут професійних кваліфікацій»за підтримки проекту "Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства", фінансованого Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження».

Анкета опитування доступна онлайн за посиланням тут

На заповнення опитування у Вас піде від 10 до 15 хвилин. Будемо вдячні, якщо Ви заповнити цю анкету до 1 травня 2018. Заздалегідь дякуємо вам за ваш час і за вашу експертну думку.


Новини

22.04.2020
Приєднуйтесь до pro bono експертів проекту Ліги

Жіноча Професійна Ліга (Ліга) оголошує про початок активної фази реалізації дослідницького проекту «Аналіз навчальних потреб жінок в Україні» (англ. Project «Women Learning Need Analysis in Ukraine»), який підтримано CIVICUS Solidarity Fund.
більше
24.01.2020
Зустрічайте нові звіти Ліги

Зустрічайте нові звіти Ліги у частині сайту Ліги «Звіти».
більше
30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта