• укр
Головна сторінкаНавчання та Освіта ДорослихОсвіта дорослих (ОД)Брифинг по представлению инициативы "Динамическая модерация" состоялся 10.04.2011 в Киеве

Брифинг по представлению инициативы "Динамическая модерация" состоялся 10.04.2011 в Киеве

Лига продолжает свою деятельность в сфере образования взрослых, организовав проведение мероприятия в сфере современных методов образования взрослых. Что такое «динамическая модерация»? Она используется для разных форматов обучения - будь-то тренинги, рабочие обучающие мероприятия, или конференции с большим количеством людей, как в бизнес-среде, так и в области гражданского просвещения и образования. Провели брифинг - международный эксперт и бизнес-тренер Хайке Фицнер (Гамбург) и Елена Лазоренко (Киев), директор Международной консалтинговой компании, президент общественной организации «Женская Профессиональная Лига». Участникам мероприятия его ведущие предложили ознакомиться с современными групповыми методиками, которые сегодня используются в Европе, а именно методами динамической модерации, такими как World Cafe («Мировое кафе»), Story Telling («Рассказ истории») и Aquarium («Аквариум»).


Новини

30.05.2019
Оновлення у розділі сайту "Навчання та Освіти Дорослих"

Аналітична записка (консолідована версія від 20.02.2019) щодо окремих аспектів проекту закону України «Про освіту дорослих» (в ред. від 18.11.2018р.)
більше
18.03.2019
Жінки об’єднали свої зусилля заради професійного розвитку у сфері науки, освіти, бізнесу та громадської діяльності

10 березня у столичному парку лідер проекту та п'ятеро менторів ділилися власним досвідом з стажерками з Києва та Луганської області в межах реалізації першого етапу жіночого менторського пілотного проекту ICSW Local Ukraine: Women Mentoring Walk & Talk
більше
14.02.2019
Просування змін в політиці навчання дорослих в Україні

У квітні 2018 р. за ініціативи д-р Олена Лазоренко ІФ НАНУ \ ГО «Жіноча Професійна Ліга» і д-р Родіона Колишко, ГО «Інститут професійних кваліфікацій» склалося неформальне партнерство в рамках Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) для розбудови політики з навчання дорослих в Україні.
більше
29.11.2018
«Жіноча Професійна Ліга» взяла участь у Глобальному тижні підприємництва: пітчинг експертів Спільноти, кращі практики 2018 р. та можливості для власних проекті

Почути звіти з різноманітних міжнародних конференцій, форумів та тренінгів, познайомитися ближче з експертами новоствореної Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти при Лізі, дізнатися більше про можливості наступного року мали змогу відвідувачі річних зборів ГО «Жіноча професійна ліга» в рамках Глобального тижня підприємництва (#GEW2018, #GEWwomen)
більше
25.09.2018
Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р.
більше
всі новини
© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта