Головна сторінкаНовиниСемінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

Семінар у Києві присвячений третій річниці Порядку Денному 2030

25.09.2018

Наш практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві, 24 вересня 2018 р. Захід проводився на базі Британської Ради в Україні у рамках кампанії ООН щодо Глобального Дня Сталого Розвитку. Дякуємо усім, хто долучився до глобального руху в Києві, нашим наступним кроком є повідомлення 25 вересня на цю тему #act4sdgs, #lpw2018 у соціальних мережах.

Із вітальним словом під час заходу виступили заступник Генерального секретаря ООН Аміна Мухаммед (через Інтернет https://www.youtube.com/watch?v=X0O6ew8p5Kk&feature=youtu.be), Ольга Квашук, менеджер Європейської програми Міжнародного Фонду «Відродження», Саймон Вільямс, директор Британської Ради в Україні, Тетяна Панченко, державний експерт експертної групи з питань освіти дорослих і педагогічної освіти Міністерства освіти і науки України.

Ядром семінару була аналітична доповідь д-ра Олени Лазоренко і д-ра Родіона Колишко «Якою має бути політика навчання дорослих в Україні?», яка була зосереджена на аналізі проблемних питань та пропонуванні варіантів створення та розбудови політики освіти та навчання дорослих в Україні.

По доповіді відбулась дискусія щодо рекомендацій для розробників політики щодо нової політики навчання дорослих, як на національному, так і місцевому рівні, а також гендерної рівності в українській політиці навчання і освіти дорослих. Підсумовуючи, були окреслені наступні кроки в адвокації тематики навчання дорослих в Україні, з якими ми плануємо познайомити Вас згодом на сайті.

Дякуємо усім, хто допоміг нам під час семінару: фасилітатор Андрій Чупріков, репортер д-р Володимир Волковський, фото \ відео Влад Кава, увесь персонал Британської Ради в Україні, Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження" та ГО "Жіноча Професійна Ліга».

Фейсбук

Відео https://www.youtube.com/watch?v=FpT-O4SZ4To

Action Partner page for the Global Day to #Act4SDGs

Фото


© 2008 Жіноча професійна ліга LPW.org.ua

Головна     Контакти     Зворотній зв'язок     Мапа сайту     Пошук    
Activemedia: разработка сайта