![]() | ||||
| ![]() |
| ||
![]() |
![]() | ![]() | ||||||||||||||||||||
|
|
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |||||||
![]() | ![]() | ![]() | ![]()
3-я міжнародна конференція "Жінки у бізнесі", Київ15.03.2010 27 лютого 2010 відбулася 3-я міжнародна конференція "Жінки у бізнесі", яку щорічно організовує Київський ресурсний центр для випусників. У заході взяли участь представники Ліги, з презентаціями виступили Олена Лазоренко та Оксана Панчук. Захід є чудовою нагодою для розширення професійних та соціальних контактів, обміном досвідом та інформуванням про нові можливості для спільних ініціатив. Фото учасників конференції
| ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | |||||
|